w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Jasnowidz Jackowski podał wynik meczu Polska-Argentyna. Kibice ogromnie zaskoczeni

Mecz Polska – Argentyna to ostatnie grupowe starcie naszej reprezentacji. Od wyniku tej bitwy na stadionie zależy, czy przejdziemy do dalszej fazy rozgrywek.

mundial polska argentyna jackowski
Fot. Joern Fehrmann - Picasa : UEFA EURO 2012 Halbfinale Italien - Deutschland in Warschau (CC BY-SA 3.0)

Wielkimi krokami zbliża się moment wielkiego meczu i pierwszego gwizdka. Od dzisiejszego wieczoru zależy, czy Polacy wrócą z mundialu, czy będą dalej próbować swoich sił. Polska – Argentyna już dziś o godzinie 20. Co o wyniku powiedział najbardziej znany polski jasnowidz?

Polska – Argentyna. Jackowski typuje wynik meczu

Od tego meczu zależy, czy spełni się marzenie Polski o wyjściu z grupy. Czy nasza reprezentacja ma w ogóle szanse, aby stawić skutecznie czoła tak dobrej drużynie, jaką jest Portugalia? Czy czeka nas wieczorne starcie gigantów, czyli Lewandowskiego i Messiego? Kibice nie mogą się doczekać.

Polska nadal jest liderem tabeli, co zaskoczyło wielu kibiców. Nikt nie spodziewał się, że pójdzie nam w pierwszym etapie tak dobrze. Z pierwszego miejsca rosną również szanse na to, że nasz rywal w 1/8 finału będzie słabszy od nas. Możliwe więc, że czeka nas historyczny pojedynek.

Argentyna jest uważana za jedną z drużyn-faworytów tegorocznego mundialu. Cała drużyna pokłada nadzieje w Messim, który jest kluczowym zawodnikiem rozkręcającym się z meczu na mecz.

Dziennikarze „Super Expressu” postanowili nie czekać i zapytali najbardziej znanego jasnowidza w Polsce o to, jaki jego zdaniem będzie wynik tej potyczki.

„Bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali”

Jaki będzie wynik meczu Polska-Argentyna? O której dowiemy się, czy mamy pewny awans? O to wszystko pytali jasnowidza z Człuchowa dziennikarze. On już na wstępie swojej odpowiedzi wyraźnie zaznaczył, że sportowa materia jest bardzo ciężka do przewidzenia. Słowa Jackowskiego zaskoczyły kibiców.

Gdybym wiedział, jaki będzie wynik, to bym nie powiedział, nie chcąc nikomu psuć dobre zabawy. Sport jest po to, żeby się wszyscy bawili i emocjonowali. (…) Nie oceniajmy sportu tylko i wyłącznie pod względem wygranej – stwierdził najsłynniejszy w Polsce wizjoner.

Dalej jasnowidz z Człuchowa uznał, że sport jest właśnie przez to pasjonujący, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa.- Jeśli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali – powiedział Jackowski. Czy to oznacza, że przegramy dzisiejszy mecz, a jasnowidz nie chce nam tego powiedzieć wprost?

A może lepiej nie wiedzieć, co będzie? Postawmy na emocje. Wynik jest drugorzędny. Nikt z powodu naszej ewentualnej przegranej życia nie straci. Najważniejsza jest w końcu rywalizacja i dobra zabawa.

przewodów skrzypczak

Generał Skrzypczak alarmuje. „Następnym razem rakieta może spaść w Warszawie”

morawiecki inflacja 2023

Morawiecki nie daje Polakom nadziei. To się stanie już na początku 2023 roku. „Odczujemy to na własnej skórze”