w , ,

Polska przegrywa Katar. Wzruszająca scena po meczu. Szczęsny pocieszał zapłakanego syna

Anteny TVP transmitujące dzisiejszy mecz Polska – Francja pokazały niezwykle wzruszającą scenę. Wojciech Szczęsny pocieszał zapłakanego syna Liama.

szczęsny syn Liam
Fot. TVP; Twitter

Polska wraca z mundialu, ale nie można powiedzieć, że był to dla nas słaby mecz. Szkoda jednak, że dopiero w najważniejszym meczu graliśmy tak dobrze. Przegraliśmy z Francją 3:1. Po zakończeniu drugiej połowy doszło do wyciskającej łzy sceny.

Wojtek Szczęsny. Syn Liam płakał po porażce, a nasz bramkarz go pocieszał

Przegraliśmy z Francją w czasie 1/8 Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Wzruszające było jednak to, co stacja TVP uchwyciła tuż po zakończonym meczu. W kamerze objawił nam się bramkarz Wojciech Szczęsny z synem Liamem. Chłopiec ocierał łzy po porażce i był pocieszany przez ojca. Całe nagranie poniżej.

Wojciech Szczęsny rewelacyjnie pokazał się w Katarze i widać, że to zawodnik światowej klasy. Pokazał tak wiele, że prawdopodobnie posypią się nowe oferty. Na stadionie obecna była też jego żona Marina Łuczenko-Szczęsna. Trzymała kciuki za naszych wraz z synem, który po przegranej wyraźnie to przeżył.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny to bardzo udana para. Owocem ich miłości jest 4-letni syn Liam. Przyjechał on zobaczyć mecz na własne oczy, ponieważ Wojciech Szczęsny po meczu z Argentyną powiedział synowi w trakcie wywiadu, że jeszcze nie wraca do domu.

atopowe zapalenie skóry u psów jak leczyć

Atopowe zapalenie skóry u psa. Objawy, po których łatwo rozpoznasz chorobę

seks w samochodzie

Fotoradar przyłapał parę na miłosnych igraszkach. Zdjęcie krąży teraz po internecie