w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Szef NATO nie ma nadziei. Szokujące doniesienia. „Obawiam się wielkiej wojny z Rosją”

Polski rząd spieszy się z wzywaniem setek tysięcy osób do wojska w celu przeszkolenia. Jednocześnie szef NATO twierdzi, że wojna NATO z Rosją zbliża się wielkimi krokami.

mołdawia ostrzega wojna na ukrainie putin
Szef NATO w trakcie wystąpienia na temat sytuacji na Ukrainie. Fot. TVP Info (screen)

– Wojna na Ukrainie może wymknąć się spod kontroli i przerodzić w konflikt na dużą skalę między Rosją a NATO, który wpłynie na cały kontynent – powiedział szef Sojuszu Północnoatlantyckiego Jens Stoltenberg. Jego zdaniem wojna na Ukrainie może eskalować.

Szef NATO przyznaje oficjalnie. Czy nadchodzi wojna z Rosją?

Szef NATO Jens Stoltenberg powiedział po raz pierwszy otwarcie, że jest wysoce prawdopodobne, że wkrótce może dojść do wielkiej wojny między Sojuszem Północnoatlantyckim a Rosją. Wojna ta bez wątpienia ogarnie cały kontynent.

Obawiam się, że wojna w Ukrainie wymknie się spod kontroli i przerodzi w wielką wojnę między NATO a Rosją – powiedział sekretarz. Mimo wszystko przyznał, że sojusz robi wszystko, by udało się tego najczarniejszego scenariusza uniknąć. Chodzi o niekontrolowaną eskalację konfliktu.

To dlatego NATO zwiększa pilnie obecność wojsk sojuszniczych w Polsce. W minionym tygodniu armia Stanów Zjednoczonych rozlokowała u nas kolejne 800 różnego typu pojazdów. Jednocześnie rząd ogłosił, że będzie wzywał do wojska każdego (nawet cywilów) w celu szybkiego przeszkolenia.

Szef NATO przyznaje oficjalnie. Czy nadchodzi wojna z Rosją?

Te szokujące słowa ze słów szefa NATO padły w trakcie wywiadu z norweską telewizją NRK. Zdaniem Stoltenberga prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin jest świadomy, że Sojusz działa według zasady „jeden za wszystkich i wszyscy za jednego” i tej zasady będzie się trzymać.

Obecnie celem NATO jest sprawieniem, aby nie doszło do wojny na pełną skalę w całej Europie. Szef sojuszu stwierdził, że obecnie wszyscy „stoimy przed sprawdzianem„. W ostatnich dniach na prośbę państw bałtyckich USA wzmocnią obecność swoich sił na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Zgodnie z doniesieniami mediów Pentagon miał – mimo zaprzeczeń – dać „milczące poparcie” i zezwolić na atakowanie celów na terenie Rosji. Miała to być odpowiedź na regularne rosyjskie ataki rakietowe na krytyczne obiekty infrastruktury.

Jak czytamy w „The Times”, Waszyngton nie jest już tak zaniepokojony faktem, że Ukraina zaczyna otwarcie atakować Rosję na jej terenie. Urzędnicy z USA zdają sobie sprawę, że to może prowadzić do eskalacji.

kasprzykowski telewizja klamie spektakl

Ostre słowa Kasprzykowskiego. Aktor nie ma złudzeń. „My wierzymy w te bajki, nawet nie czujemy, że…”

dziecko z ogonem meksyk

Wielki szok na porodówce. Kobieta urodziła dziecko z… ogonem. Lekarze pokazali zdjęcia