w

Mężczyzna nagrał telefonem poród 13 szczeniąt! Niezwykły film wrzucił do sieci

59 dni ciąży i udany poród. Na świat przyszło aż 13 malutkich psiaków. Aż trudno opanować wzruszenie oglądając filmik, który nagrał właściciel suczki.

psi poród youtube nagranie jak przebiega

Gdy rodzi się nowe życie, mało kto pozostaje niewzruszony. Tym razem było to jednak poród w wersji XXL. Na świat przyszło aż 13 szczeniaków. To potomstwo trzyletniej suczki Divy i 13-letniego psa Joeya. Właściciel, który nakręcił telefonem cały poród, nie potrafił ukryć wzruszenia.

Poród XXL. 13 szczeniąt przyszło na świat

Brzuch suczki o imieniu Diva robił się większy z każdym dniem. Po dwóch miesiącach było już wiadomo, że rodzinka powiększy się i to znacznie. W pierwszym okresie ciąży nic nie wskazywało, że potomstwo będzie tak liczne. Dopiero w drugim miesiącu właściciele suczki zgodnie przyznali, że to nie będzie zwykły poród.

Na całodobową opiekę właścicieli suczka nie mogła narzekać. Byli przy niej przez cały trudny okres. Minęło 59 dni i Diva nagle zaczęła rodzić. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem właścicieli. Mimo ogromnego stresu psiak spisał się na medal wydając na świat aż 13 zdrowych szczeniaków. Najgorzej było z pierwszym, a potem poszło jak z płatka.

Mężczyzna, do której należy Diva, opublikował niezwykle wzruszające nagranie, które pokazuje cud narodzin.

Psi poród? To nie takie łatwe!

Szczenięta rodzą się najczęściej w 20-minutowych odstępach. W tym przypadku było ich bardzo dużo, dlatego istniało prawdopodobieństwo, że suczka w pewnym momencie przestanie rodzić kolejne psy. Dlatego też, jeśli jesteśmy przekonani, że potomstwa będzie więcej, a rodząca suczka przeszła w stan odpoczynku i trwa to zbyt długo, warto wezwać weterynarza.

Jeśli do porodu dochodzi po raz pierwszy, suczka na pewno będzie potrzebowała naszej pomocy. Na pewno zrobi co w jej mocy, a od nas będzie oczekiwała przede wszystkim uspokajania. W końcu natura najlepiej wie, co robi.

Czasami po porodzie suczki nie wykazują dużego zainteresowania potomstwem. W takich wypadkach obowiązek spadnie na właścicieli, który będą musieli wprost zastąpić matkę. Tu również nie należy robić niczego na własną rękę i każdy ruch konsultować z weterynarzem.

odessa-band-zespol-ukraina-polska

Odessa Band to zespół, który błyskawicznie skradł serca Polaków. Co o nim wiadomo?

abonament rtv kontrole

Pukają do drzwi i wołają o zaległe pieniądze. Czy należy ich wpuścić? Prawnicy mówią wprost