w ,

Kim jest Katarzyna Zdanowicz? Oto, co wiemy o tej popularnej dziennikarce Polsatu

Czy Katarzyna Zdanowicz ma dzieci? Kim jest i czym zajmuje się jej mąż? Oto fakty na temat życia prywatnego i zawodowego słynnej prezenterki.

katarzyna zdanowicz wiek mąż tvn polsat
Fot. Instagram / @katarzyna_zdanowicz

Katarzyna Zdanowicz to znana prezenterka Polsatu. Większość Polaków kojarzy ją z ekranu telewizora. Co jeszcze wiadomo na temat popularnej dziennikarki? Ile lat ma Katarzyna Zdanowicz?

Katarzyna Zdanowicz. Dzieci i mąż, czyli życie prywatne

Katarzyna Zdanowicz urodziła się 25 stycznia 1983 roku w Bydgoszczy. Swoje dzieciństwo spędziła jednak w Solcu Kujawskim. Ciekawostką jest, że urodziny świętuje zawsze dzień wcześniej, ponieważ każdy z jej rodziny nie może doczekać się atrakcji z tym dniem związanych. Ta tradycja dotyczy nie tylko urodzin samej Kasi, ale wszystkich członków jej familii.

Kim jest mąż Katarzyny Zdanowicz? To Marcin Zdanowicz, Dyrektor Pionu Realizacji w Polsacie, który jest osobą decyzyjną, jeśli chodzi o wiele spraw produkcyjnych i operatorskich podczas programów tej stacji.

O sprawach prywatnych małżonków nie wiadomo jednak zbyt wiele, ponieważ para stroni od chwalenia się swoim życiem w mediach społecznościowych. Wiemy jedynie, że mają syna o imieniu Maksymilian, który przyszedł na świat w 2011 roku. Prezenterka urodziła go, gdy miała 28 lat.

Katarzyna Zdanowicz od 2007 roku wraz ze swoim małżonkiem i synem mieszka w Warszawie.

Kariera zawodowa

Słynna prezenterka jest absolwentką VI Liceum Ogólnokształcącego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Szkołę średnią ukończyła na profilu z rozszerzonym językiem niemieckim. Studiowała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku politologia.

Swój debiut dziennikarski zaliczyła w lokalnej telewizji w Solcu Kujawskim, skąd następnie przeniosła się do „Gazety Wyborczej„, a konkretnie do jej kujawsko-pomorskiego wydania. Później podjęła pracę w Radio Gra w Bydgoszczy. Warto wspomnieć, że na swoim koncie ma także staż w Radio Maryja.

Katarzyna Zdanowicz przez 4 lata była producentką „Wydarzeń” w Polsacie oraz prowadzącą niektórych programów w Polsat News. Przez jakiś czas była zatrudniona również w magazynie „Polityka„. W roku 2012 przeszła do stacji TVN. Początkowo prowadziła pasmo zatytułowane „Dzień na żywo„, później otrzymała też program „Polska i świat”. Gdy nadeszła pandemia koronawirusa, prezenterkę umieszczono również w programie „Koronawirus raport. Szkoła„.

W październiku 2021 roku Katarzyna Zdanowicz ogłosiła, że odchodzi z TVN, co wywołało falę komentarzy. Gdy wyszło na jaw, że po 9 latach od rozstania ze stacją Polsat dziennikarka wraca „na stare śmieci„, zdziwieniom nie było końca. W styczniu 2022 roku zaczęła prowadzić „Wydarzenia” emitowane w telewizji Polsat.

W lutym 2022 postanowiła spróbować czegoś nowego – została prowadzącą podcast „Zdanowicz. Pomiędzy Wersami„. Dziennikarka rozmawia tam z różnymi inspirującymi do działania ludźmi – gwiazdami, specjalistami, działaczami społecznymi czy po prostu pasjonatami. Podcast jest dostępny na portalu Kobieta Interia.

Zdanowicz jako autorka książek

W roku 2021 Katarzyna Zdanowicz zadebiutowała jako autorka książki. Jej dzieło, zatytułowane „Zawsze mówi, że wróci”, jest zbiorem reportaży, które traktują o życiu żon oraz partnerek alpinistów i himalaistów. Książka została bardzo dobrze przyjęta przez odbiorców i do dziś zbiera same pozytywne recenzje. Z Instagrama znanej dziennikarki wiemy, że niedługo wyda kolejną pozycję.

„Kończę kolejną książkę.. Dziękuję za dobry odbiór poprzedniej…” – napisała 1 stycznia 2023 roku pod swoim postem w mediach społecznościowych.

Kim jest Katarzyna Zdanowicz? Instagram i inne profile

Katarzyna Zdanowicz posiada swój profil na Instagramie. Prowadzi go pod nazwą @katarzyna_zdanowicz. Dziennikarka zebrała na tym koncie sporą rzeszę fanów. Obserwuje ją już bowiem 59,8 tysięcy osób. Zdjęcia na profilu Kasi pojawiają się dość regularnie, a możemy na nich podziwiać zarówno kadry z jej życia prywatnego, jak i zawodowego.

Piękna i utalentowana kobieta sukcesu, jaką jest Katarzyna Zdanowicz, ma wielu fanów, którzy ją kochają i podziwiają za klasę, styl, elegancję i pełen profesjonalizm. Świadczyć mogą o tym między innymi komentarze pod jej zdjęciami na Instagramie.

„Kobieta z klasą! Szkoda ze tak mało dziś takich”

„Uwielbiam Panią 😍 ma Pani śliczną buzię i konkretne spojrzenie. Harda babka! Pozdrawiam 😘

„Profesjonalizm i piękno 🔥”

 

https://www.instagram.com/p/Cl6vbiZIG3q/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CfMuUGaj-ec/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CgH3zoLj440/?utm_source=ig_web_copy_link

oszustwo na orlen

Znany poseł ostrzega Polaków. Rząd chce czytać nasze maile i zaglądać nam do Messengera

shopee wycofuje się z polski

Popularny sklep kończy działalność w Polsce. Niektórzy są załamani. „Z żalem informujemy…”