w ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Popularny sklep kończy działalność w Polsce. Niektórzy są załamani. „Z żalem informujemy…”

„Z żalem informujemy, że platforma Shopee kończy działalność. Od 13 stycznia od godz. 23.59 możliwość składania zamówień zostanie wstrzymana” – napisało na swojej stronie Shopee Polska.

shopee wycofuje się z polski

Shopee w Polsce kończy działalność. Po intensywnej kampanii reklamowej i dość krótkim czasie działania w naszym kraju właściciele marki postanowili się wycofać. Od 13 stycznia od godz. 23.59 możliwość składania zamówień zostanie wstrzymana.

Shopee w Polsce w kończy działalność

Z dniem 13 stycznia Shopee zakończy działalność w Polsce. Nasz kraj nie jest jedynym, który zostanie opuszczony przez markę. W 2022 roku Shopee zakończyło swoją działalność również we Francji oraz w Hiszpanii. Zwolniono wówczas sporą liczbę osób.

Shopee wycofuje się z Polski, co potwierdziło zarówno na stronie internetowej, jak i w mediach społecznościowych tej marki. Pojawił się tam stosowny komunikat. Klienci są tym faktem mocno zaskoczeni, ponieważ nie tak dawno trwała intensywna kampania reklamowa.

Shopee to największa platforma e-zakupowa w Azji Południowo-Wschodniej. Ma tam ponad 340 mln klientów. W Polsce marka pojawiła się we wrześniu 2021 r., ale nie przetrwała próby czasu. Nasz kraj był dla firmy pierwszym poważnym obszarem działalności.

Marka nie jest pierwszą, która nie dała rady prowadzić skutecznie biznesu nad Wisłą. Wcześniej podobne próby podejmował amerykański ebay, ale również bez zadowalającego skutku. Wycofaniem się z Polski Shopee zdziwieni są również celebryci, którzy brali udział w kampanii reklamowej.

katarzyna zdanowicz wiek mąż tvn polsat

Kim jest Katarzyna Zdanowicz? Oto, co wiemy o tej popularnej dziennikarce Polsatu

Dramatyczne nagranie z wypadku w Lublinie wyciekło do sieci. Zginęło troje nastolatków