w ,

Kazar. Zwrot towaru. Ile dni się czeka? Zwrot bez paragonu i inne kwestie

Produkty tej marki cechują się doskonałą jakością, wygodą noszenia i modnym designem. Można je nabyć w sklepach stacjonarnych, ale i w sklepach internetowych. Co w przypadku, jeśli zakupiona rzecz nam nie odpowiada?

zwrot-kazar-termin-ile-dni-bez-paragonu
Fot. pl.mapy.cz

Kazar to bardzo popularny w Polsce sklep, w którym kupić można eleganckie obuwie, stylowe torebki, czy pełne szyku rękawiczki. Wymienione rzeczy to tylko część asortymentu, jaki można nabyć w sklepach z galanterią skórzaną Kazar.

Kazar zwroty. Sklep Stacjonarny. Na kartę czy gotówka do ręki?

Produkty tej marki cechują się doskonałą jakością, wygodą noszenia i modnym designem. Można je nabyć w sklepach stacjonarnych, ale i w sklepach internetowych. Co w przypadku, jeśli zakupiona rzecz nam nie odpowiada? Jak wygląda zwrot do Kazar? Czego potrzebujemy, aby oddać daną rzecz? Jakie są koszty zwrotu do Kazar? W tym artykule wyjaśniamy wszystkie wątpliwości.

Jeśli rzecz, którą chcemy oddać, została kupiona w sklepie stacjonarnym Kazar, musimy dotrzymać podstawowego warunku, jakim jest termin zwrotu, czyli 30 dni. Kolejną ważną rzeczą jest to, aby oddawany produkt nie nosił żadnych śladów użytkowania oraz aby posiadał wszystkie oryginalnie dołączone przez producenta metki.

Podczas procedury zwrotu będziemy również proszeni o dowód zakupu, czyli paragon albo fakturę VAT. Jeśli nie będziemy mieć jednego z tych dokumentów przy sobie, zwrot nie będzie możliwy.

Aby oddać niechciane rzeczy możemy udać się z nimi do dowolnego sklepu stacjonarnego Kazar na terenie Polski. Za pośrednictwem firmy InPost lub DPD możemy odesłać je również do sklepu internetowego Kazar.

Kazar – zwroty online

Co w przypadku, jeśli produkty Kazar kupiliśmy za pośrednictwem Internetu? Czy również przysługuje nam prawo do zwrotu? Tak! Na odstąpienie od umowy mamy 14 dni liczone od dnia otrzymania przesyłki. Towar możemy oddać bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Nie może on jednak nosić śladów użytkowania i musi posiadać oryginalne metki.

Jeśli zdecydujemy się na zwrot, w ciągu 14 dni musimy również przesłać taką informację do sklepu. Można to zrobić wysyłając maila na adres: bok@kazar.com lub dzwoniąc na numer telefonu: +48 16 677 60 00 (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 21:00).

Kazar, robiąc ukłon w stronę swoich klientów, umożliwił także zwrot zamówienia w terminie do 90 dni. Jeśli chcemy skorzystać z przedłużonego prawa do zwrotu towarów, zwrot płatności otrzymamy jedynie na kartę podarunkową.

Zwrot Kazar – jak przebiega i kto ponosi koszty zwrotu? Co wybrać – paczkomat czy DPD?

Zwrot towaru do Kazar jest bardzo prosty i całkowicie bezpłatny. Rzeczy, które nam nie odpowiadają, można zanieść do sklepu stacjonarnego, ale i odesłać za pomocą paczkomatu InPost lub kuriera DPD.

W przypadku wybrania opcji wysyłki kurierem, pierwszym krokiem jest zapakowanie paczki i dołączenie do niej formularza zwrotu. Dokument dostępny jest do pobrania na stronie Kazar. Również na stronie internetowej sklepu, w zakładce ZWROT KURIER DPD, wpisujemy numer zwracanej przesyłki.

Możemy go też wyszukać przez podanie numeru telefonu. Następnie zamawiamy kuriera i przekazujemy mu paczkę. Nie musimy drukować etykiety adresowej – będzie ją posiadał przy sobie kurier. Należy jednak pamiętać, że tę opcję zwrotu możemy wybrać tylko, gdy zamówienie składaliśmy z opcją dostawy za pośrednictwem kuriera DPD.

Jakie dokumenty do zwrotu Kazar? Czy da się bez paragonu?

Aby dokonać zwrotu za pośrednictwem paczkomatu InPost należy skorzystać z formularza zwrotu dostępnego na stronie: szybkiezwroty.pl. Po jego wypełnieniu otrzymamy kod zwrotu ważny 72 godziny.

Tyle mamy czasu na umieszczenie przesyłki w skrytce. Trzeba pamiętać, aby w odsyłanej paczce znajdował się formularz zwrotu. Ten rodzaj zwrotu jest dostępny dla wszystkich zamówień i nie jest zależny od  wybranej pierwotnie opcji dostawy.

Jakie dokumenty do zwrotu Kazar?Aby zwrócić niechciane rzeczy do sklepu Kazar należy posiadać dokument potwierdzający zakup, czyli paragon lub fakturę VAT. Zwrot towaru do Kazar wiąże się również z wypełnieniem formularza zwrotu.

Kiedy Kazar odda pieniądze za zwrot? W jakiej formie będzie zwrot pieniędzy?

Zwrot płatności za oddane towary zostanie zrealizowany w takiej samej formie, w jakiej płaciliśmy za nasze zakupy. Pieniądze otrzymamy więc na konto bankowe, na kartę płatniczą lub, w przypadku zwrotu w sklepie stacjonarnym, w formie gotówki do ręki.

Zazwyczaj Kazar oddaje pieniądze za zwrot w możliwie najkrótszym terminie. W praktyce wygląda to tak, że należność za oddane towary dostajemy z powrotem do 3 dni roboczych od daty dostarczenia przesyłki zwrotnej (nie później niż w terminie 14 dni).

działania policji

Dramatyczne nagranie z wypadku w Lublinie wyciekło do sieci. Zginęło troje nastolatków

eliza tokarczyk dziennikarka piotr cugowski żona

Eliza Tokarczyk. Kim jest żona Piotra Cugowskiego? Dziennikarka, o której wiemy niewiele