w

HAHAHA!HAHAHA!

Turyści w Zakopanem zszokowani tym, co zobaczyli. Cena za WC pobiła wszelkie rekordy

Inflacja inflacją, ale to już chyba prawdziwa przesada. Turyści, którzy wybrali się w góry na odpoczynek, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

zakopane toaleta 10 zł
Fot. Jonathanawhite (domena publiczna)

Zakopane to prawdziwa atrakcja dla miłośników gór. Atrakcji turystycznych tam nie brakuje i każdy znajdzie coś dla siebie. Gorzej jednak, gdy przyjdzie nam pilnie szukać toalety. Nie dość, że prawie ich tam nie ma, to jak już są, kosztują majątek.

Zakopane. Toaleta 10 zł? To już prawdziwa przesada

10 zł. Tyle wołają właściciele niepublicznej toalety, którą właśnie uruchomiono w Zakopanem. Zimowy sezon rozpoczął się na dobre, toalet nie ma w mieście zbyt wiele, każdy więc chce w dobie wysokiej inflacji napchać sobie kieszenie. Ale czy to nie przesada?

Prognozy pogody w ostatnich dniach są wyjątkowo korzystne i łaskawe dla miłośników białego szaleństwa. Turystów w Zakopanem nie brakuje, gorzej sytuacja wygląda jeśli chodzi o toalety. Odwiedzający to miasto przekonują się właśnie na własnej skórze, co oznacza wysoka inflacja.

W internecie aż wrze po tym, jak ktoś wrzucił zdjęcie drzwi do prywatnego WC. Na drzwiach wyraźnie widać cenę za skorzystanie z ubikacji. Wynosi ona… 10 zł! Możliwe, że rekord został pobity. A gdy nas przyciśnie, to nie ma zmiłuj – skorzystać trzeba.

Zakopane. Toaleta 10 zł? To już prawdziwa przesada

Turyści w czasach drożyzny muszą być przygotowani na każde wydatki. Dlatego, gdy będą zmuszeni, na pewno zapłacą te 10 zł. Na to zapewne liczy właściciel, który doskonale zdaje sobie sprawę, że takich miejsc w mieście zbyt wiele nie ma. Mimo to turyści klną i są wyraźnie oburzeni.

Na popularnej grupie miłośników gór na Facebooku rozpoczęła się intensywna dyskusja na ten temat. Tatromaniacy nie kryją swojego oburzenia po tym, jak w sieci opublikowano zdjęcie toalety położonej w centrum miasta, czyli na Krupówkach. Cóż – chcemy tam pojechać, musimy płacić. Do tego trzeba doliczyć rekordowo drogie noclegi i wyżywienie.

michał wiśniewski mama krew ile ma dzieci

Michał Wiśniewski ze łzami w oczach błaga o pomoc. „Myślałem, że nie będę musiał…”

inflacja cpi co to jest

Spodziewa się tego już prawie połowa Polaków. Ekonomiści załamani. Nie mają żadnych złudzeń