w , ,

Daria Kabała-Malarz. Kim jest znana dziennikarka sportowa – twarz Canal+ Sport?

Co wiadomo o znanej sportowej dziennikarce, którą widzimy w Canal+ Sport? Informacje o jej karierze i życiu prywatnych nie są już żadną tajemnicą.

daria kabala malarz kariera wiek rodzina dzieci
Fot. Instagram / @dariakabalamalarz

Daria Kabała-Malarz to znana i ceniona dziennikarka sportowa Canal+ Sport. Czym zajmuje się w życiu prywatnym? Co jeszcze wiemy na temat jej kariery? Czy kobieta ma męża i dzieci? W tym artykule przedstawiamy te oraz wiele innych informacji na temat Darii.

Daria Kabała-Malarz. Wiek, mąż i dzieci, czyli życie prywatne

Daria Kabała-Malarz urodziła się w 1981 roku w Rypinie, małym mieście położonym w województwie kujawsko-pomorskim. Kobieta studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończyła lingwistykę stosowaną.

ZOBACZ TAKŻE: blog.etoto.pl typy bukmacherskie

Swojego męża, bramkarza Arkadiusza Malarza, Daria poznała w roku 2005 na meczu ligowym. Para od razu zapałała do siebie gorącym uczuciem. Na pierścionek zaręczynowy piękna dziennikarka nie musiała czekać długo – Arek oświadczył się jej już po trzech miesiącach znajomości.

Ślub wzięli w 2008 roku, a ich potomstwo przyszło na świat w 2012 (bliźniaki Iwo i Bruno) oraz w 2019 roku (córka Orina). Mąż Darii zakończył karierę piłkarza we wrześniu 2021 roku. Mężczyzna grał na pozycji bramkarza w klubach takich jak: Legia Warszawa, ŁKS Łódź oraz Panathinaikos Atena.

O Darii wiemy jeszcze, że pasjonuje się piłką nożną oraz żużlem. Kobieta jest wielką fanką Polonii Bydgoszcz. Miłością do „czarnego sportu” zarazili ją jej rodzice, z którymi, jeszcze jako mała dziewczynka, uczęszczała na mecze żużlowej Ekstraligi. Daria jest również miłośniczką zwierząt. Z jej profilu na Instagramie wiemy, że jest posiadaczką doga niemieckiego o imieniu Diego.

Daria Kabała-Malarz. Kariera dziennikarska

Kim jest Daria Kabała-Malarz w życiu zawodowym? Przede wszystkim jest dziennikarką sportową, której główną specjalizacją jest obecnie piłka nożna. Kobieta potrafi przeprowadzać bardzo ciekawe i wartościowe wywiady.

Nie stroni też od poruszania w nich trudnych i niewygodnych tematów. Dzięki swojemu talentowi i profesjonalizmowi zyskała duże uznanie i zgromadziła wokół swojej osoby imponującą rzeszę fanów.

Z początku Daria nie wiązała swoich zawodowych planów z telewizją, ale po namowach przyjaciółki ostatecznie wysłała swoje CV do stacji, do której szybko przyjęto ją na staż. Swój debiut dziennikarski miała w 2003 roku podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w Danii. Od 2003 roku Daria Kabała-Malarz pracuje dla stacji Canal+ Sport.

W roku 2018 ta utalentowana i bardzo lubiana dziennikarka przez jeden sezon prowadziła program „Piłka z góry„. Od października 2020 roku, razem z Michałem Kołodziejczykiem, współprowadzi „Wysoki pressing” – program w formie talk show, który dotyczy piłki nożnej.

Wcześniej Daria uczestniczyła też w programach telewizyjnych oraz transmisjach żużlowych, ale od 2018 roku w Canal+ Sport zajmuje się tylko piłką nożną.

Dlaczego poświęciła się jedynie tej dziedzinie? Jej decyzja, jak sama twierdzi, była podyktowana nakładającymi się na siebie transmisjami tych dwóch sportów. W jednym z wywiadów Daria Kabała-Malarz wyraziła jednak nadzieję na powrót do żużla w przyszłości.

Z ciekawostek warto wspomnieć, że w wyszukiwarce Google internauci często szukają o niej informacji pytając o… pieprzyk, który ma po prawej stronie twarzy.

Daria Kabała-Malarz. Instagram i inne profile w social media

Facebook oraz Instagram nie są jej obce, ale nie przykłada do ich prowadzenia większej uwagi.

Na swoim Facebooku zgromadziła wprawdzie 27 tysięcy obserwujących, ale od dłuższego czasu nie jest już aktywna na tym kanale. Jej profil @DariaKabala na Twitterze ma 24,5 tysiąca fanów, ale tam również kobieta przestała się już udzielać.

Jedynym medium społecznościowym, z którego korzysta Daria Kabała-Malarz jest Instagram. Jej konto o nazwie @dariakabalamalarz obserwuje niemal 33,5 tysiąca osób. Na swoim profilu zamieszcza zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i te mające związek z pracą.

dentysta przed ciążą forum

Ciąża a wizyta u dentysty. Czy leczenie zębów w ciąży na pewno jest bezpieczne?

joe biden young

Joe Biden ogłosił gigantyczną pomoc dla Ukrainy. Rosjanie mogą zacząć się bać