w

Justyna Lubas. Kim jest urocza członkini zespołu Top Girls? Wszystko, co o niej wiemy

Kariera muzyczna tej pięknej i utalentowanej kobiety zaczęła się na przełomie roku 2015. Wcześniej pracowała w hotelach w Polsce i poza nią. Co jeszcze o niej wiemy?

justyna lubas wokalistka wiek kariera partner rodzina
Fot. Instagram / @justi_topgirls_officialprofil

Justyna Lubas to piękna artystka disco polo, wokalistka znanego zespołu Top Girls. Co więcej wiadomo o tej piosenkarce? Czy Justyna Lubas ma dziecko? Czym zajmuje się prywatnie? Czy ma męża? W tym artykule zebraliśmy wszystkie dostępne informacje na jej temat.

Kim jest Justyna Lubas? Życie prywatne

Justyna Lubas urodziła się 5 listopada 1992 roku w niewielkiej wsi o nazwie Barycz, która położona jest w okolicach Rzeszowa. Skończyła technikum ekonomiczne, a profil, jaki wybrała, to technika żywienia i gospodarstwa domowego.

Kim jest Justyna Lubas w życiu prywatnym? Niestety niewiele wiadomo na temat tej pięknej piosenkarki, ponieważ bardzo dba o swoją prywatność i nie udziela się zbytnio w mediach społecznościowych. Wiemy, że kocha muzykę i zwierzęta, interesuje ją również motoryzacja.

Co wiemy na temat życia uczuciowego znanej wokalistki, jaką jest Justyna Lubas? Mąż, partner, czy może życie singielki? Na co postawiła kobieta? O tym również niewiele wiadomo. Jedynym tropem jest komentarz Justyny pod zdjęciem na Instagramie, w którym wyjawia, że jest z kimś związana.

„…dopiero teraz wiem co znaczy miłość. 'Kochać i być kochaną’ – tak, tak od razu Wam odpowiadam „Mam fantastycznego mężczyznę, który mnie wspiera. Jest moim przyjacielem, kochankiem i Partnerem życiowym” – napisała Justyna.

Nic jednak o swoim partnerze nie zdradziła. Wcześniej znana piosenkarka disco polo miała narzeczonego, z którym rozstała się w 2020 roku.

Justyna Lubas – życie zawodowe

Justyna zaraz po skończeniu szkoły miała okazję pracować w kilku hotelach w Warszawie oraz w Rzeszowie. Kobieta była zatrudniona nawet w Holandii.

Jaką ścieżkę zawodową ostatecznie obrała Justyna Lubas? Kariera muzyczna tej pięknej i utalentowanej kobiety zaczęła się na przełomie roku 2015. Wtedy to postanowiła bowiem wziąć udział w programie „Disco Star” emitowanym przez stację PoloTV.

Okazało się to być bardzo dobrym posunięciem, ponieważ Justyna doszła do samego finału. Następnym krokiem było wystartowanie w castingu do zespołu Top Girls, który prowadzony był przez wydawnictwo Green Star. Piosenka zespołu Mejk „Dotknij mnie„, którą Lubas wybrała na przesłuchanie, okazała się być szczęśliwą, ponieważ jeszcze w tym samym dniu kobieta dowiedziała się, że została przyjęta do Top Girls.

Zespół, do którego wraz z Justyną Lubas należały wówczas Angelika Żmijewska i Paulina Karpowicz, swój pierwszy singiel wydał w 2016 roku. Była to piosenka zatytułowana „Dziś zatańcz z nami„.

Tym oraz kolejnymi nagraniami dziewczyny zyskały dużą sławę i popularność  Jednak wrzesień 2021 roku okazał się być dla zespołu dość trudnym okresem, ponieważ Angelika Żmijewska i Paulina Karpowicz opuściły Top Girls

Niepowodzenie nie trwało jednak zbyt długo, bo do Justyny dołączyły Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura. Girlsband nadal ma się świetnie, a jego popularność ani trochę nie słabnie.

Justyna Lubas w mediach społecznościowych

Czy piękna gwiazda disco polo posiada Instagram? Justyna Lubas ma konto na tym kanale, ale nie udziela się na nim zbyt intensywnie. Jej profil o nazwie @justi_topgirls_officialprofil obserwuje 58,8 tysięcy użytkowników.

Choć na swoim koncie zebrała sporą rzeszę fanów, to postami nie raczy ich zbyt często. Zdjęcia dotyczące jej pracy, ale również życia prywatnego, publikuje tylko co jakiś czas. Jej filmiki można zobaczyć również na popularnym w ostatnim czasie TikToku. Jej profil ma nazwę @justynalubas1.

darmowe laptopy dla uczniów za darmo

Morawiecki da prezenty uczniom w całym kraju. Dzieci dostaną to całkowicie za darmo

kaczyński na prezydenta

Smutny czas Kaczyńskiego. Po wyjściu ze szpitala spotkała go przykra niespodzianka