w ,

Beata Cholewińska. Dziennikarka Polsat News, jej życie prywatne i zawodowe

Beata Cholewińska pochodzi z Łodzi, ale data jej przyjścia na świat nie jest dokładnie znana. Wiadomo tylko, że urodziny świętuje 10 kwietnia.

beata cholewińska polsat news partner mąż córka
Fot. Instagram / @beata.cholewinska

Beata Cholewińska jest znaną i cenioną dziennikarką Polsat News. Co więcej wiadomo o jej życiu zawodowym? Kim jest Beata Cholewińska prywatnie? Czy ma męża i dzieci? W tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tej pięknej i utalentowanej kobiety.

Beata Cholewińska z mężem. Partner, rodzina, córka

Beata Cholewińska pochodzi z Łodzi, ale data jej przyjścia na świat nie jest dokładnie znana. Wiadomo tylko, że urodziny świętuje 10 kwietnia. Kobieta studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie ukończyła italianistykę.

Z wykształcenia jest tłumaczem języka włoskiego. Beata jest miłośniczką sportu, który na co dzień czynnie uprawia. Dziennikarka kocha też zwierzęta. Jest posiadaczką suczki rasy West Highland White Terrier o imieniu Cziczi.

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego tej znanej dziennikarki. Kobieta skrupulatnie ukrywa tego typu informacje i nie pozwala, aby wyszły na światło dzienne. Wiemy jedynie, że była zamężna, a jej życiowym partnerem był wówczas dziennikarz, wydawca i producent Michał Cholewiński.

Na początku swojej kariery pracował dla stacji TVN, a następnie, do roku 2018, piastował stanowisko szefa Polsat News. Mężczyzna był również piłkarzem – grał w drużynie Widzew Łódź oraz Wisła Kraków. Na swoim koncie miał również mecze w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Beata Cholewińska oraz jej były mąż Michał Cholewiński mają córkę Julię. Dziewczynka przyszła na świat w 1999 roku.

Obecnie partnerem Beaty jest Artur Madrzak. Mężczyzna z zawodu jest sędzią piłkarskim, sprawuje też stanowisko przewodniczącego zarządu Kolegium Sędziów Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Beata Cholewińska i jej życie zawodowe

Po ukończeniu studiów Beata Cholewińska pracowała jako tłumaczka języka włoskiego. W jej planach zawodowych nie było mowy o dziennikarstwie, aż do roku 2003. Wtedy dostała propozycję od Telewizji Polsat, a był nią wyjazd, podczas którego Beata miała być tłumaczem i producentem na kolarskim wyścigu Giro d’Italia.

Udało jej się osiągnąć tam spory sukces, ponieważ jako jedyna dziennikarka spoza Włoch przeprowadziła wywiad z Mario Cipollinim, ówczesnym mistrzem świata w kolarstwie szosowym. Dzięki tak udanemu przedsięwzięciu, jakim okazał się wyjazd na Giro d’Italia, Cholewińska została w Polsacie na stałe.

Z początku pracowała tam jako reporterka regionalna, po czym zaangażowano ją do prowadzenia magazynu „Interwencja„. Przez półtora roku partnerowała w nim Jarosławowi Kulczyckiemu.

Beata pracowała również w redakcji sportowej. Od 8 września 2012 roku jest jedną z prowadzących program „Nowy Dzień” na antenie Polsat News.

Beata Cholewińska w mediach społecznościowych

Czy znana i lubiana dziennikarka i prezenterka telewizyjna udziela się w mediach społecznościowych? Otóż Beata Cholewińska ma profil na Instagramie, a prowadzi go pod nazwą @beata.cholewinska

Na swoim koncie nie ma zbyt wielu fanów – obecnie jest ich tam nieco ponad 4700. Na jej instagramowym profilu znajdziemy fotografie przedstawiające zarówno życie prywatne, jak i zawodowe dziennikarki.

Beata Cholewińska ma również konto na Twitterze. Jej profil o nazwie @BeaCholewinska obserwuje ponad 11 tysięcy osób.

rosyjskie myśliwce nad polską

PILNE. Rosyjskie myśliwce blisko polskiej granicy. Poderwano amerykańskie F-35

walentynki 2023 zyczenia

Grasują nie tylko w Walentynki i oszukują na potęgę. Ujawniamy, jak ich rozpoznać