w

WTFWTF

Dziwne zachowanie Putina na spotkaniu z Łukaszenką. Coś było nie tak z jego nogami

Podczas ostatniego spotkania prezydenta Rosji z prezydentem Białorusi doszło do dziwnej sytuacji. Media zauważyły, że z nogami Putina dzieje się coś niepokojącego.

putin choroba nogi

Media pokazały nagranie przedstawiające ostatnie spotkanie prezydenta Rosji Władimira Putina z dyktatorem z Białorusi – Aleksandrem Łukaszenką. Uwagę dziennikarzy przykuło to, co działo się z nogami Putina, co sprawiło, że znów wszyscy zaczęli mówić o stanie jego zdrowia.

Putin jednak chory? Z jego nogami działo się coś dziwnego

W trakcie spotkania Putina z białoruskim dyktatorem dziennikarze zauważyli, że z nogami władcy Kremla dzieje się coś dziwnego. Na nowo zaczęto podejrzewać, że prezydent Federacji Rosyjskiej rzeczywiście na coś cierpi. Doradca ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko ujawnił fragment nagrania, który daje do myślenia.

Władimir Putin gościł w Moskwie Aleksandra Łukaszenkę w ostatni piątek. Jednak to nie treść rozmów obu polityków rozgrzał media tak, jak zachowanie Putina, a konkretnie dziwne ruchy jego dolnych kończyn. W mediach społecznościowych pokazano krótkie nagranie ze zbliżeniem na nogi prezydenta Rosji.

Filmik pojawił się na profilu doradcy ukraińskiego MSW Antona Heraszczenki, który śmiał się, że Putin nogami nadaje kod Morse’a. Ale być może coś jest na rzeczy i władca Kremla rzeczywiście cierpi na Parkinsona, o czym jakiś czas temu szeroko pisały media na całym świecie?

Parkinson czy rak? Kreml wciąż dementuje

Na filmiku wyraźnie widać, że Putin ma problem z utrzymaniem nóg w miejscu. Cały czas nimi porusza, a raczej wygląda na to, że poruszają się one same wbrew jego woli. Nagranie oczywiście wywołało falę komentarzy na temat stanu zdrowia prezydenta Rosji, choć podejrzenia, że jest chory, pojawiają się od ponad roku.

Niektórzy śmieją się z tego, co widać na filmie. Inni jednak uważają, że Władimir Putin cierpi na różne schorzenia. Teraz jego nogi biegały same, a wcześniej – podczas spotkania z ministrem obrony Siergiejem Szojgu – Putin przez kilka minut z całej siły trzymał się brzegu stołu tak, jakby chciał coś ukryć.

Spekulacje na temat stanu zdrowia Putina nie ustają. Ostatnio głośno jest o tym, że choruje on na raka, że ma za sobą nawet operację. Nikt jednak dokładnie nie wie, co mu dolega. Kreml za każdym razem dementuje te rewelacje twierdząc, że Putin jest w doskonałej formie i że nigdy nie czuł się lepiej.

putin w cerkwii

Planują zamach na Władimira Putina? Car Rosji jest w pułapce. „Nie dożyje do…”

katarzyna cichopek instagram

Cichopek ostrzega Polaków przed kupowaniem tej rzeczy. „To jest zło absolutne”