w ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Nie żyje znany 38-letni polski aktor. Grał między innymi w serialu”Na Wspólnej”

Jak poinformowało Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów w krótkim komunikacie na Facebooku, w wieku 38 lat zmarł polski aktor i reżyser oraz dyrektor bydgoskiego teatru.

Nie żyje młody aktor, reżyser. Znany był z ról w serialach, w tym między innymi w popularnym „Na Wspólnej” (TVN). W latach 2017-2020 pełnił funkcję dyrektora Teatru Polskiego w Bydgoszczy. O jego śmierci wiadomość przekazali mediom przedstawiciele Stowarzyszenia Dyrektorów Teatrów.

Łukasz Gajdzis nie żyje. Aktor miał zaledwie 38 lat

Zmarły Łukasz Gajdzis na świat przyszedł w 1984 roku w Bydgoszczy. Ukończył wydział aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Następnie edukował się w zakresie reżyserii opery w krakowskim PWST. Od 2017 do 2020 roku był dyrektorem bydgoskiego teatru.

W dalszym etapie swojej krótkiej kariery aktorskiej pojawił się na planach popularnych seriali, w tym „Kryminalni” oraz „Na Wspólnej„.

W pracy nigdy nie wybierał drogi na skróty, zawsze poszukiwał na nowo aktualnych odpowiedzi – napisał w pożegnalnym wpisie w mediach społecznościowych scenograf i kolega zmarłego aktora Łukasz Błażejewski.

Między nami wciąż powracał temat marzenie: ZROBIĆ RAZEM OPERĘ! Podejmowaliśmy kroki by te rozmowy przekuć w fakty. Niestety to już się nie dokona. Żegnaj Łukaszu! – napisał Błażejewski na Facebooku.

miedwiediew grozi polsce

Miedwiediew znów straszy NATO. Grozi atakiem na Europę. „Patrzcie uważnie w niebo”

scr dpf emulator

Emulator SCR/DPF do maszyn Komatsu