w

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Miedwiediew znów straszy NATO. Grozi atakiem na Europę. „Patrzcie uważnie w niebo”

Po tym, jak Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze ogłosił, że ma zamiar aresztować Władimira Putina, przedstawiciele Kremla nie ustają w groźbach w kierunku Zachodu.

miedwiediew grozi polsce

Nakaz aresztowania prezydenta Rosji Władimira Putina wystosowany przez Międzynarodowy Trybunał w Hadze mocno zdenerwował ekipę na Kremlu. Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew wprost zagroził, że pora przeprowadzić atak rakietowy na siedzibę trybunału.

Rosja odgraża się. To reakcja na ruchy MTK w Hadze

Kilka dni temu wydano oficjalny nakaz aresztowania prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina. To zadziałało na ludzi z jego najbliższego otoczenia jak płachta na byka. Wiceprzewodniczący rady bezpieczeństwa Rosji i były prezydent tego kraju – Dmitrij Miedwiediew – grozi konsekwencjami.

Na komunikatorze Telegram napisał on obszernego posta, w którym zagroził całej Europie zmasowanymi atakami rakietowymi. Niektóre z rakiet miałyby oczywiście trafić w siedzibę Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze.

Całkiem możliwe jest wyobrażenie sobie użycie hipersonicznego pocisku Onyks z Morza Północnego, z rosyjskiego okrętu, na budynek sądu w Hadze. (..) A więc, obywatele sędziowie, patrzcie uważnie w niebo – napisał Dmitrij Miedwiediew.

Miedwiediew: „Nie ekscytujcie się na próżno”

Miedwiediew w mocnych słowach skomentował samo istnienie takiej instytucji jak Międzynarodowy Trybunał Karny. Określił go krótko: „gów***y i nieskuteczny„.

Nakaz aresztowania Władimira Putina nazwał z kolei wielkim nieporozumieniem. Skierował na koniec też kilka słów do samych sędziów z Hagi. Jego zdaniem nie ma sensu, aby nadmiernie się ekscytowali.

Ich skuteczność jest zerowa. To nie są trybunały norymberskie i tokijskie tworzone ad hoc. (…) To jest nieporozumienie – podsumował Dmitrij Miedwiediew na swoim profilu na Telegramie. Z nakazu aresztowania nic nie robi sobie również sam prezydent Rosji Władimir Putin. Wczoraj pojawić się on miał na terenach okupowanych na Ukrainie.

ryszard rynkowski youtube piosenki urodziny opole emerytura alkohol

Ryszard Rynkowski ujawnił, ile dostaje emerytury. Seniorom w kraju spadły kapcie

Nie żyje znany 38-letni polski aktor. Grał między innymi w serialu”Na Wspólnej”