w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Były premier w szpitalu. Ma problem z płucami. Trafił na oddział intensywnej terapii

Jak poinformowały włoskie media, były włoski premier Silvio Berlusconi trafił na OIOM z powodu poważnych kłopotów z płucami i oddychaniem.

z ostatniej chwili

Silvio Berlusconi, były szef rządu Włoch, trafił w trybie pilnym do szpitala San Raffaele znajdującym się w Mediolanie. Polityk zgodnie z informacjami podawanymi przez dziennikarzy gazety „Corriere della Sera” miał trafić na tamtejszy OIOM.

Berlusconi ma problemy z płucami. Jak poinformowały włoskie media, pierwsze badania już zostały politykowi wykonane, w tym tomografia komputerową. W tej chwili lekarze czekają, aż do placówki przyjedzie córka Berlusconiego – Marina. Silvio Berlusconi ma być podłączony do respiratora (zgodnie z informacją podaną przez „Polsat News„).

Szef włoskiego ugrupowania Forza Italia pojawiał się w szpitalach wiele razy w ostatnich latach i nie są to jego pierwsze kłopoty zdrowotne. 86-letni polityk w tym roku już drugi raz był przewożony karetką do placówki. W 2020 roku przechodził też bardzo ciężko zakażenie koronawirusem, co skutkowało silnym zapaleniem płuc.

Berlusconi ma za sobą trudny czas. Rak prostaty, niedrożność jelit czy operacja serca to nie wszystko, czego doświadczył w minionym, ale krótkim okresie. Swoje problemy zdrowotne, które nasiliły się po COVID-19 nazwał wprost „najgorszym doświadczeniem w jego życiu„.

Źródło: Corriere della Serra

Dramatyczne słowa Wojciecha Malajkata. Aktor jest zrozpaczony. „Brakuje nam po prostu…”

zgony na serce w polsce

Fala zgonów na serce w Polsce. Lekarze z Wrocławia ujawnili dane. Są tragiczne