w ,

Zaskoczenie na studniówce! Maturzyści z Olsztyna zrobili coś, czego się nikt nie spodziewał

Nagranie ze studniówki w Olsztynie, a konkretnie to, co zrobiła podczas zabawy młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego, podbiło serca internautów i nie tylko.

nagranie ze studniówki w olsztynie
Fot. YouTube / Studniówka I LO w Olsztynie - Walc Maturzystów

To, co widać na tym nagraniu, to prawdziwy pokaz ambicji i umiejętności. Zmęczona nauką młodzież zdążyła przygotować taki pokaz, że mucha nie siada. Co ciekawe nauczyciele chyba się nie spodziewali tego, co zobaczą podczas imprezy.

Nagranie ze studniówki w Olsztynie wbija w fotel. Ale taniec!

Choć są zmęczeni nauką, to na 100 dni przed najważniejszymi egzaminami w życiu dali radę przygotować takie show, że nikt się tego nie spodziewał. Nagranie ze studniówki w Olsztynie internauci komentują od wielu dni. Film wyświetlony został na YouTube już ponad 1,3 miliona razy. Ta liczba mówi sama za siebie.

Uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego sprawili, że nauczyciele obecni na imprezie długo zbierali szczęki z podłogi. Tak jak kiedyś furorę robiło śpiewanie disco polo podczas przyjmowania I Komunii Świętej, tak teraz licealiści z Olsztyna zebrali brawa za to, że zamienili na moment studniówkową salę na salę balową.

Uczniowie zaczęli tradycyjnie od poloneza i wszyscy myśleli, że będzie jak na każdej studniówce. Nic jednak z tego. Maturzyści w pewnym momencie pokazali, na co ich stać i aż trudno sobie wyobrazić, że cały rocznik tak świetnie tańczy i to nie do tradycyjnych melodii, ale do muzyki popularnej gwiazdy z USA – Lady Gagi.

Dalej było jeszcze ciekawiej, bo z głośników wydobyła się melodia przewodnia z filmu „Top Gun: Maverick„. Zgromadzeni na sali byli po prostu zachwyceni tym, co widzą. Włożona praca w przygotowanie tego show opłaciła się, a studniówka zapadnie wszystkim na długo w pamięć.

„To była prawdziwa estetyczna uczta”

Miałam przyjemność zobaczyć na żywo. Niesamowite przeżycie dla widza, ale dla matki nieprawdopodobne wzruszenie. Wiem ile wysiłku, prób i zaangażowania to od Was młodzieży wymagało – napisała pod filmem jedna z internautek, która również była obecna na sali tego dnia.

Przepiękne wykonanie, choreografia. To była prawdziwa estetyczna uczta. Jestem pełna podziwu i uznania dla młodzieży, która ten taniec wykonała. Na szczególną uwagę zasługują stroje, skromne, a jednocześnie eleganckie bez wulgarności – czytamy pod filmem na YouTube.

Młodzi piękni ludzie z odwagą. Cudownie, że chcieli, ze się odważyli, ze nie mówili, ze im nie wypada tańczyć, ze panowie chcieli. Kocham Was za to. Taniec czyni cuda, a Wy macie wspomnienia na lata – skomentowali kolejni widzowie.

Aż się popłakałam. Życzę wam połamania długopisów na maturze – skomentowała kolejna internautka. Skoro udało się tak spektakularnie zatańczyć, to teraz pozostaje tylko życzyć zdania matury – śpiewająco!

wynajem cudzego mieszkania

Wynajmowali cudze mieszkania. Szokująco prosty pomysł na biznes popsuła policja

dom kaczyńskiego adres mapa

Rzecznik PiS o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Padły ostre słowa. „To kwestia najbliższych dni”