w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Rzecznik PiS o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Padły ostre słowa. „To kwestia najbliższych dni”

Media informowały tuż przed Wielkanocą, że prezes PiS Jarosław Kaczyński wyruszy wkrótce w podróż wyborczą po Polsce. Nic takiego nadal się nie wydarzyło.

dom kaczyńskiego adres mapa
Fot. TVP Info (screen); Radosław Fogiel / Adrian Grycuk - Praca własna (CC BY-SA 3.0 pl)

Jarosław Kaczyński miał w planach ruszyć po Wielkanocy w objazd po Polsce, aby odwiedzić mieszkańców, do których nie dociera opozycja. Do objazdu jednak nie doszło, a w mediach pojawiły się informacje, że stan zdrowia nie pozwala mu póki co na to, aby aktywnie włączyć się w trwającą już kampanię wyborczą.

Stan zdrowia prezesa Kaczyńskiego. Rzecznik PiS komentuje spekulacje

Nasz elektorat będzie niebawem pytał gdzie jest prezes – powiedział jeden z zaniepokojonych polityków PiS mediom zapytany o to, gdzie podziewa się szef partii. Również on zauważył, że wyborcy mogą się niepokoić, bo nie widzą prezesa. Ostatni raz publicznie widziany był 10 kwietnia przy okazji obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Kilka dni temu w „Gościu Wydarzeń” o prezesa pytany był również inny polityk PiS – Rafał Bochenek. Stwierdził on wykręcając się od odpowiedzi na to pytanie, że Zjednoczona Prawica trwa i jest silna. Dopytywany przez dziennikarzy przyznał, że jego powrót do aktywnej polityki to kwestia kolejnych dni. Prezesa jednak nadal nie widać.

Teraz do krążących plotek i spekulacji na temat stanu zdrowia prezesa PiS odniósł się w bardziej stanowczy sposób rzecznik partii Radosław Fogiel. Ponownie dowiedzieliśmy się, że Jarosław Kaczyński ma za sobą trudne dwa tygodnie spędzone w szpitalu. Przeprowadzono mu wówczas zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

„Plotki wyssane z palca”. Rzecznik stanowczo reaguje

Nie tak dawno w mediach pojawiła się kolejna niepokojąca informacja o tym, że Kaczyński miał objawy sepsy, ale dzięki lekarzom nic poważnego się prezesowi nie stało.

Tak pisał między innymi Onet, potwierdzał to nawet polityk PiS Marek Suski. Bliski współpracownik prezesa – Radosław Fogiel – stanowczo zaprzeczył, by takie zdarzenie miało miejsce.

Wszystkie plotki dotyczące sepsy są wyssane z palca – powiedział Fogiel w trakcie rozmowy z dziennikarzami RMF FM. Jednocześnie zapewnił, że prezes jest w pełni sił i życzyłby każdemu takiej determinacji i siły woli, jaką może się on pochwalić w tym wieku, w jakim obecnie jest.

Już jutro 15 kwietnia prezes PiS ma się rzekomo pojawić u boku premiera Mateusza Morawieckiego we wsi Łyse. Wraz z nimi będzie tam nowy minister rolnictwa Robert Telus. Celem wizyty będzie zapewne gaszenie pożaru, jaki obecnie mamy na wsi. Rolnicy są wściekli na obóz władzy i od pewnego czasu intensywnie protestują w całym kraju.


Im bliżej rozpoczęcia kampanii, tym więcej prezesa Kaczyńskiego, tym więcej wszystkich polityków PiS – podsumował na koniec rozmowy z RMF FM Radosław Fogiel.

Źródło: RMF FM, Wprost

nagranie ze studniówki w olsztynie

Zaskoczenie na studniówce! Maturzyści z Olsztyna zrobili coś, czego się nikt nie spodziewał

maryla rodowicz wydatki emerytura wiek

Maryla Rodowicz ujawnia wysokość emerytury. Kwota, która zwala z nóg