w ,

Nie żyje dziennikarz „Gazety Wyborczej” i Radia ZET. Miał 56 lat

W wieku 56 lat zmarł rzecznik prasowy MPK w Olsztynie. Wcześnie pracował jako dziennikarz olsztyńskiej „Gazety Wyborczej”, „Gazety Olsztyńskiej” oraz stacji Radio ZET.

Nie żyje Cezary Stankiewicz, rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Olsztynie. Wcześniej pracował on również jako dziennikarz regionalnej „Gazety Wyborczej”, „Gazety Olsztyńskiej” i Radia ZET.

Cezary Stankiewicz nie żyje. Zmarł nagle w wieku 56 lat

Cezary Stankiewicz w ostatnim czasie skarżył się na kłopoty ze zdrowiem, zmarł nagle w wieku 56 lat. Tragiczną wiadomość przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych córka dziennikarza.

Po zakończeniu kariery publicysty Stankiewicz pracował jako rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie. – Wielokrotnie korzystaliśmy z pomocy i uprzejmości pana Czarka. Ani razu nie zostawił naszej prośby bez odpowiedzi. I zawsze fajnie było z nim po prostu pogadać – czytamy w poście pożegnalnym na Faceeboku „Olsztyńskie Tramwaje„.

Cezary Stankiewicz był mocno zaangażowany w działalność na rzecz wspierania Ukrainy. Dlatego też ogłoszono apel o pomoc walczącemu krajowi i uczczenie dziennikarza dokonując wpłat na zakup karetki pogotowia dla 110 brygady walczącej w okolicach Bachmutu. Apel ogłoszono w porozumieniu z żoną zmarłego dziennikarza.

horoskop na jutro

Horoskop na 11 maja 2023 roku. Co w czwartek czeka wszystkie znaki zodiaku?

kamila kotulska f1 wzrost wiek instagram

Kim jest Kamila Kotulska? Wszystko, co wiemy o pięknej dziennikarce Viaplay