w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

PILNE. Szczątki białoruskiego balonu odnalezione? Leżały na prywatnej posesji pod Szczecinkiem

Jak nieoficjalnie dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, szczątki balonu, który przyleciał znad Białorusi, zostały odnalezione przez żołnierzy WOT.

Szczątki balonu, który wtargnął w polską przestrzeń powietrzną znad Białorusi, zostały rzekomo odnalezione na jednej z prywatnej posesji pod Szczecinkiem. Fragmenty przypominają balon, ale trwają ustalenia. Dlatego też informacja jest jeszcze uznana za nieoficjalną.

AKTUALIZACJA. Żołnierze poinformowali, że nadal nie odnaleźli obiektu, który w nocy z piątku na sobotę wleciał w przestrzeń powietrzną Polski z kierunku Białorusi. Poszukiwania trwają – podał rzecznik prasowy Wojsk Obrony Terytorialnej mjr Witold Sura. Poszukiwania balonu były prowadzone we wsi Kowalki k. Rypina oraz we wsi Kipichy w powiecie żuromińskim.

Nieoficjalne informacje RMF FM. Szczątki białoruskiego balonu odnalezione?

W sobotę 13 maja rano Ministerstwo Obrony Narodowej podało informację, że Centrum Operacji Powietrznych zauważyło nieznany obiekt, który miał wtargnąć w polską przestrzeń powietrzną. Był to prawdopodobnie białoruski balon. Po tym, jak zniknął on z radarów, rozpoczęto jego poszukiwania.

Do dziś trwały intensywne poszukiwania „obiektu powietrznego przypominającego balon„. Wydano też specjalny Alert RCB, który otrzymali mieszkańcy trzech województw (kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego). Proszono też o kontakt ze służbami w razie odnalezienia obiektu.

Tragiczny dzień dla armii rosyjskiej. Ukraińcy dopadli dwóch wysokich rangą dowódców

klinika konopna medyczna mariuhana apteka

Leczenie w klinice konopnej. Jak wygląda terapia medyczną marihuaną?