w

HAHAHA!HAHAHA!

Tragiczny dzień dla armii rosyjskiej. Ukraińcy dopadli dwóch wysokich rangą dowódców

Ministerstwo Obrony Rosji potwierdziło oficjalnie utratę dwóch ważnych oficerów. Zginęli oni w czasie walk pod Bachmutem. Ukraińcy odzyskują w rejonie kolejne tereny.

Ostatnie dni nie są dla Władimira Putina zbyt radosne. Wczoraj jego armia straciła jednocześnie dwa śmigłowce i dwa myśliwce. Dziś Ministerstwo Obrony Rosji potwierdziło doniesienia o walkach pod Bachmutem, podczas których zginęło dwóch ważnych i wysokich rangą oficerów.

Dwóch oficerów rosyjskich nie żyje. Zginęli pod Bachmutem

W trakcie zaciętych walk walk pod Bachmutem na Ukrainie zginęło dwóch dowódców armii Putina. Informacja została oficjalnie potwierdzona przez rosyjski MON.

Udało się potwierdzić, że z rąk Ukraińców zginął zastępca dowódcy Korpusu Armii do spraw wojskowo-politycznych pułkownik Jewhen Browko oraz dowódca 4. brygady strzelców zmotoryzowanych – pulkownik Wiaczesław Makarow pseud. „Barnauł

Już kilka godzin temu informowano, że wszystko wskazuje na to, że 13 maja w ataku artyleryjskim na rosyjski punkt dowodzenia w okolicy Kleszczewki udało się Ukraińcom zlikwidować co najmniej trzech wyższych oficerów rosyjskiej armii.

poronienia dzieci dane

Fatalne dane dotyczące kobiet w ciąży. Ten problem dotyczy już co piątej z nich

PILNE. Szczątki białoruskiego balonu odnalezione? Leżały na prywatnej posesji pod Szczecinkiem