w ,

Leczenie w klinice konopnej. Jak wygląda terapia medyczną marihuaną?

Klinika konopna to placówka medyczna, zatrudniająca lekarzy specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie w terapii medyczną marihuaną.

klinika konopna medyczna mariuhana apteka
Fot. materiały partnera

Klinika konopna przyjmuje pacjentów z różnymi dolegliwościami. Zatrudnia lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, więc zalecana w terapii medyczna marihuana jest legalna i bezpieczna.

Czy w leczeniu medyczną marihuaną pomaga Klinika konopna?

Klinika konopna to placówka medyczna, zatrudniająca lekarzy specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie w terapii medyczną marihuaną. Zapewniają fachową opiekę pacjentom, oferując indywidualne podejście do każdej osoby.

Po zdiagnozowaniu choroby, specjaliści przystępują do leczenia medyczną marihuaną. Centrum medycyny konopnej stosuje różne rodzaje marihuany, w zależności od dolegliwości pacjenta. Marihuana lecznicza jest wykorzystywana w neurologii, onkologii, urologii i psychologii. Pomaga przywrócić ogólny stan zdrowia.

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z leczenia swoich dolegliwości wystarczy się zarejestrować. Centrum Medycyny Konopnej Fitokan pozwala również na dokonanie wizyty online.

Marihuana a depresja

Medyczna marihuana stosowana jest w leczeniu wielu schorzeń. Wykazuje również działanie przeciwbólowe, przeciwdrgawkowe, przeciwzapalne, przeciwutleniające. W wielu krajach twierdzi się, że marihuana leczy depresję. Z pewnością wspiera terapię i zmniejsza objawy choroby.

Olej CBD produkowany z konopi siewnych wzmacnia układ nerwowy i likwiduje stany lękowe. Działa przeciwdepresyjnie i ułatwia zasypianie, więc można go stosować, ale tylko w porozumieniu z lekarzem. Nowoczesną alternatywę stanowi medyczna marihuana, a depresja zostaje złagodzona. Nie wykazuje działań niepożądanych tak jak farmakoterapia.

Pod wpływem preparatów, pacjentom poprawia się nastrój i odczuwają przypływ energii. W Centrum medycyny konopnej chorym na depresję podaje się leczniczą marihuanę, zawierającą niskie stężenie THC i wyższe CBD.

Jak zgłosić się na leczenie medyczną marihuaną?

W centrum leczenia medyczną marihuaną umawiacie Państwo wizytę i wypełniacie formularz rejestracyjny. Następnie lekarz konopny wstępnie zakwalifikuje Was do przeprowadzenia terapii medyczną marihuaną. Przesyłacie dokumentację potwierdzającą schorzenia, wymienione w formularzu.

Po zatwierdzeniu przez lekarza umawiacie się Państwo na wizytę w Klinice lub online i od tego momentu rozpoczyna się leczenie marihuaną medyczną. W przypadku konsultacji online, po zakończonej wizycie otrzymujecie receptę na wykupienie medycznej marihuany w aptece. Pobierzcie kopię dokumentu, by w razie kontroli posiadać przy sobie potwierdzenie.

Zatrzymajcie paragon z apteki, ponieważ potwierdza, że marihuana medyczna została nabyta legalnie. Otrzymacie Państwo także zaświadczenie z Kliniki konopnej Fitokan, że konieczne jest stosowanie marihuany z uwagi na trwającą terapię medyczną.

Kto może zalecić medyczną marihuanę i na jakie dolegliwości?

W Polsce marihuana lecznicza została zalegalizowana w 2017 r., ale do aptek trafiła dwa lata później. Medyczna marihuana są to konopie indyjskie: cannabis sativa var oraz Indica, które można otrzymać na receptę wystawioną przez lekarza każdej specjalizacji medycznej, oprócz weterynarza.

Musi on mieć uprawnienia i doświadczenie w terapii konopiami medycznymi. Wypisze leczniczą marihuanę na 90 dni stosowania, ale nie częściej niż 1 x na kwartał. Lek można nabyć w aptece, posiadającej uprawnienia do sprzedaży preparatów.

Człowiek wykorzystuje leczniczą marihuanę, gdy odczuwa bóle pleców, pourazowe, głowy, ale też przy zaburzeniach snu, neuropatii, stwardnieniu rozsianym, a nawet nowotworach. Marihuana medyczna jest bezpieczna, o ile stosuje się zgodnie z zaleceniami lekarza.

PILNE. Szczątki białoruskiego balonu odnalezione? Leżały na prywatnej posesji pod Szczecinkiem

łukaszenka choroba

Łukaszenka żyje. Opuścił szpital i pokazał się publicznie. Jeden szczegół przykuwa uwagę