w , ,

Kolejny pożegnalny wpis Justyny Kowalczyk-Tekieli. Pokazała ostatnie zdjęcie i SMS

Justyna Kowalczyk-Tekieli pokazała ostatnie zdjęcie swojego męża przed śmiercią. Zamieściła też ich ostatnią wymianę zdań za pośrednictwem SMS-a.

kacper tekieli instagram
Fot. Justyna Kowalczyk (Instargam); YouTube / Sport.pl (screen z wywiadu)

Polska sportsmenka ujawniła ostatnie zdjęcie swojego męża Kacpra Tekielego i fragment ostatniej wymiany zdań za pośrednictwem SMS-a. Wysłał go do niej w momencie, gdy udało mu się zdobyć szczyt szwajcarskiej góry Jungfrau. Kilka chwil potem Tekieli zginął tragicznie.

Ostatnie zdjęcie i rozmowa. Justyna Kowalczyk ujawnia

Polska biegaczka narciarska pokazała na swoim profilu w mediach społecznościowych ostatnie zdjęcie męża wykonane 17 maja na szczycie góry Jungfrau na wysokości ponad 4100 metrów. Do zdjęcia dorzuciła wiadomość wysłaną za pośrednictwem SMS-a. Wskazuje on na godzinę 10:12. Była to ostatnia wymiana zdań przed tragicznym zdarzeniem.

-PIK. Kocham Was Kotki.
-My Ciebie bardziej mój Kochany. Brawo.

Na końcu swojego smutnego wpisu napisała tylko jedno zdanie: „Dobranoc mój cudowny Kacperku„. Zarówno Justyna Kowalczyk, jak i Kacper Tekieli, byli bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Na obu profilach na Instagramie można było śledzić ich wyprawę w Alpy, która skończyła się niestety tragicznie.

W dniu, gdy potwierdziło się, że Kacper Tekieli zginął, zamieściła na swoim Facebooku tylko dwa słowa: „Był najcudowniejszy„. – Ależ wymowne ostatnie zdjęcie… śnieg za drzwiami, samotnie pozostawiony plecak… Tyle zostało po człowieku – komentują internauci ostatnie wpisy Kacpra na jego Instagramie.

tadeusz sznuk ile zarabia wiek jeden z dziesięciu

Szokujące doniesienia o Tadeuszu Sznuku. Na jaw wyszła tajemnica o „Jeden z dziesięciu”

pies z głową w misce sen

Pies przez 2 lata spał z głową w misce. Powód był zaskakujący. „Od razu wiedziałam…”