w ,

Dzień dziecka ze szczecińską drogówką. Tylko popatrzcie na te radosne miny!

Szczecińscy policjanci podczas każdej służby dbają o bezpieczeństwo nas wszystkich, a w szczególności dzieci. Robią to również w Dzień Dziecka.

dzień dziecka policja szczecin
Fot. KGP w Szczecinie

1 czerwca – jak co roku – swoje święto mają wszystkie dzieci (i małe i te duże). W tym szczególnym dniu policjanci życzą im uśmiechu, radości, codziennej dziecięcej beztroski i spełnienia marzeń. Jednocześnie przypominają o rozsądku i własnym bezpieczeństwie.

Szczecińska policja na 1 czerwca. Uśmiechy dzieciaków mówią same za siebie

Od samego rana mundurowi ze szczecińskiej drogówki odwiedzają przedszkola i żłobki, aby spotkać się z jak największą liczbą dzieci. Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka jest priorytetem dla wszystkich, dlatego nawet takie święto jest okazją, aby prowadzić działania profilaktyczne i edukacyjne dla najmłodszych.

Szczecińscy policjanci podczas każdej służby dbają o bezpieczeństwo nas wszystkich, a w szczególności dzieci. Działają prewencyjnie i profilaktycznie, a także edukacyjnie organizując różnego rodzaju spotkania i pogadanki na temat bezpieczeństwa w szkołach, przedszkolach czy na festynach.

Dzisiaj mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego odwiedzili dzieci z Przedszkola Publicznego nr 52 przy ul. Milczańskiej oraz Żłobka nr 3 przy ul. Włościańskiej.

Najmłodsi mogli zobaczyć wnętrza radiowozów, włączyć samodzielnie sygnały czy też przymierzyć stroje oraz wyposażenie, którym na co dzień posługują się policjanci. W trakcie wizyt funkcjonariusze przekazują również bezcenne rady co zrobić, aby być bezpiecznym.

Źródło: szczecin.policja.gov.pl

mateusz morawiecki lgbt gospodarka gender ideologia tychy żelazna logika

II i III stopień alarmowy na terenie całej Polski. Decyzja zapadła. Co to oznacza i kogo dotyczy?

ćwiczenia wojskowe a ubezpieczenie zdrowotne

Obowiązkowe ćwiczenia wojskowe w 2023 roku. Co z ubezpieczeniem zdrowotnym?