w ,

Kim jest Natalia Janoszek? Wszystko, co wiemy o polskiej aktorce i celebrytce

Natalia Magdalena Janoszek przyszła na świat 15 czerwca 1990 w Bielsku-Białej. Co wiemy o polskiej celebrytce i aktorce, o której ostatni jest tak głośno?

kim jest natalia janoszek
Fot. Instagram / @nataliajanoszek

Natalia Janoszek pojawiła się w rodzimym show-biznesie jako Polka, która ma za sobą bogatą karierę w Bollywood. Była gwiazdą wielu polskich najpopularniejszych programów rozrywkowych, które skupiają milionową widownię. Kim jest celebrytka i czemu jest o niej tak głośno?

Natalia Janoszek. Kim jest prywatnie i zawodowo? Wiek i wzrost

Janoszek przyszła na świat jako córka Iwony i Józefa Janoszków. Talent artystyczny zauważalny był u niej dość szybko, bo już od  trzeciego roku życia związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Bielsko„. W 2023 roku dziewczyna będzie obchodzić 33. urodziny. Ma około 165 centymetrów wzrostu.

W wieku 16 lat była uczestniczką konkursu Miss Polski Nastolatek. Reprezentowała też Polskę w licznych konkursach międzynarodowych, w tym między innymi podczas Miss Peace International 2009, Supermodel International 2012 czy Tropic Beauty 2013.

Cały świat zobaczył ją, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie 72. Festiwalu Filmowego w Cannes. Co ciekawe, próbowała ona sił również w polityce. W wyborach samorządowych w 2014 roku bez powodzenia kandydowała do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej z listy Platformy Obywatelskiej.

The Swing of Things. Janoszek. Bollywood, partner, dzieci

Grała w filmach „Dreamz„, „Chicken Curry Law” oraz w popularnym i jednocześnie kontrowersyjnym filmie „365 dni„. W 2019 została twarzą okładki kwietniowego wydania „Cosmopolitan”, a jesienią 2022 uczestniczyła w parze z Rafałem Maserakiem w 13. edycji programu rozrywkowego Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami„.

Wiosną 2023 roku wzięła z kolei udział w 18. edycji programu rozrywkowego Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo„, Zajęła w nim czwarte miejsce. Wcześniej, bo w 2012 roku zauważono jej urodę i talent podczas Supermodel International 2012 w Bangkoku. W tym samym roku wystąpiła w swoim pierwszym filmie.

Modelka ma swoim koncie również książkę opisującą całą karierę i ścieżkę zawodową, której doświadczyła podczas pobytu w Indiach. Nic nie wiemy na temat partnera życiowego Natalii. odnosiła się do tego tematu ostatni raz w 2018 roku. Mówiła wówczas, że jest singielką.

Oświadczenie Janoszek vs Stanowski. O co chodzi?

W maju 2023 roku dziennikarz sportowy i szef „Kanału Sportowego” Krzysztof Stanowski w opublikowanym filmie na platformie internetowej YouTube pokazał materiał na temat dotychczasowej kariery aktorki Natalii Janoszek.

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, w tym negatywnej oceny czyichś dokonań zawodowych. Na tym polega też praca prawdziwych dziennikarzy, starających się dociec prawdy. Krytyka nie może jednak zmierzać do ośmieszenia i zniszczenia innej osoby. W imię wolności słowa nie można bezkarnie oczerniać, mówić półprawd i wyzywać drugiego człowieka, co Pan Stanowski uczynił wielokrotnie w swoim materiale. Na kulturę hejtu nie powinno być niczyjej zgody – napisała na Instagramie aktorka.

Dziennikarz starał się w nagraniu udowodnić, że jej kariera oraz sukcesy w Bollywood zostały przez nią zmyślone. Przy okazji wytknął on niekompetencję wszystkim dziennikarzom, którzy w jego opinii dali się nabrać na wszystkie związane z celebrytką historie.

Celebrytka wydała w tej sprawie swoje oświadczenie i zdecydowała się podjąć względem Stanowskiego kroki prawne w celu ochrony jej dobrego imienia.

Batalia trwa, a jej finał jest trudny do przewidzenia. Stanowski przy okazji odpowiedział aktorce na swoim Twitterze.

Natalia Janoszek. Instagram

Janoszek prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, a konkretnie na Instagramie. Obserwują ją tam aż 1,8 mln osób. Jest tam bardzo aktywna, a zdjęcia, które tam umieszcza, związane są głownie z karierą medialną.

O wiele rzadziej można tam zobaczyć zdjęcia przedstawiające jej życie poza kamerami. Gwiazda prowadzi też profil na Facebooku. Tam obserwuje ją dużo mniej osób, bo zaledwie 23 tys.

tama na dnieprze w nowej kachowce wysadzenie

Katastrofa na Ukrainie. Rosjanie zrobili to, co zapowiadali od dawna. Jest nagranie

kaczyński pis drozyzna inflacja

Nowy, fatalny dla PiS sondaż Kantar dla TVN24. Czy to efekt niedzielnego marszu?