w

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jasnowidz Jackowski ma złe wieści. Wskazał dwa polskie miasta. „Jest przygotowany plan”

Czy Polska może zostać wciągnięta w konflikt? O tym postanowił z widzami porozmawiać najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.

przewodów lubelskie rakiety jackowski

– W Polsce zacznie się mówić bardzo poważnie o włączeniu się w ten konflikt. Będziemy szykowali się do wojny. Jest przygotowany plan – oznajmił Polakom najsłynniejszy jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. Jego zdaniem nasz kraj będzie miał w całej tej sytuacji konkretne zadanie do wypełnienia.

Jackowski o udziale Polski w wojnie na Ukrainie. „Zostanie wdrożony plan”

Jeżeli nastąpi nasilenie ataków Rosji na Ukrainę, w Polsce zostanie wdrożony plan, Polska będzie miała pewne zadanie. Wtedy zorientujemy się, czy nam się to podoba, czy nie, że możemy być wciągnięci w to wszystko – postraszył swoich widzów najsłynniejszy polski wizjoner. Jego zdaniem Polska nie pozostanie obojętna wobec tego, co się dzieje tuż za naszą granicą.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami i spostrzeżeniami za pośrednictwem portalu YouTube, gdzie prowadzi audycje na żywo i ma bardzo dużą oglądalność. Jedna z jego ostatnich wizji mocno przeraziła osoby, które go wówczas oglądały. Chodzi o udział Polski w konflikcie Rosji z Ukrainą.

„W Polsce zacznie się mówić bardzo poważnie o włączeniu się w ten konflikt”

Jackowski odniósł się najpierw do niedawnej wizyty w Rosji najważniejszego człowieka Chin – Xi Jinpinga. Zdaniem wizjonera z Człuchowa spotkanie to jest niezbyt dobrym znakiem dla krajów Zachodu i możliwe, że konflikt na Ukrainie po tej wizycie zacznie rozlewać się na inne regiony.

W Polsce zacznie się mówić bardzo poważnie o włączeniu się w ten konflikt. (…) Mam wrażenie, że nasz kraj ma oferowane po cichu wsparcie od innych krajów – powiedział w dalszej części spotkania człuchowski wizjoner.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego naszą uwagę skupimy do wakacji na dwóch polskich miastach. W niekorzystnym świetle w jego wizji pojawił mu się Przemyśl, który może być z punktu widzenia wojny na Ukrainie ważnym punktem na mapie Polski.

Tam będzie jakiś ważny punkt, ogniwo. Kojarzy mi się czerwiec i grupki wojsk na ulicach – postraszył wizjoner.

Drugim miastem, które mu się objawiło podczas wizji, był Szczecin. To miasto jednak opisał w bardzo korzystnym świetle jako miejsce bezpieczne w czasie potencjalnego konfliktu. który ma być miejscem bardzo bezpiecznym.

To będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta – oznajmił Jackowski.

straż miejsca poznań zgłoszenie

Poznań. Kobieta siedziała na drzewie w centrum miasta. Straż Miejska: „Oj tam, oj tam”

papież franciszek zawał

Nowe informacje o stanie zdrowia papieża. Odwołano niedzielny Anioł Pański