w

Poznań. Kobieta siedziała na drzewie w centrum miasta. Straż Miejska: „Oj tam, oj tam”

Do zdarzenia doszło 5 czerwca nad ranem. Kobieta z niewiadomych przyczyn wspięła się na drzewo w centrum Poznania. Na szczęście nic jej się nie stało.

straż miejsca poznań zgłoszenie
Fot. Facebook / Straż Miejska Miasta Poznania

Sporo ciekawych rzeczy działo się w Poznaniu w ostatnich dniach. Najpierw pewien mężczyzna postanowił wspiąć się na most Rocha, a za nim ruszyło kolejnych dwóch śmiałków. Kilka godzin później kamery monitoringu miejskiego uchwyciły kobietę wspinającą się na jedno z drzew w centrum miasta.

Kobieta na drzewie w centrum Poznania. Nagrał ją miejski monitoring

Oj tam, oj tam – co tam spacer po przęśle mostu, czy wchodzenie na drzewa. Naszych operatorów monitoringu miejskiego nic już nie zdziwi. Oni widzieli już chyba wszystko – napisali na Facebooku strażnicy miejscy z Poznania. Pokazali przy okazji kilka ciekawych zdjęć.

Jak napisali poznańscy strażnicy miejscy, najpierw po godz. 3 nad ranem jeden z operatorów monitoringu zauważył mężczyznę wspinającego się na przęsło mostu Rocha. Za nim szło dwóch kolejnych śmiałków, którzy zrobili dokładnie to samo narażając się na śmierć. Ale to nie koniec.

Tego samego dnia około 7 rano  w innej części miasta operatorowi kamery monitoringu miejskiego ukazała się kobieta siedząca na jednym z drzew. Po chwili postanowiła ona zejść łamiąc przy tym kilka gałęzi. Choć nic jej się ostatecznie nie stało, to mimo wszystko skierowano w to miejsce patrol policji.

Jakie były powody tej odważnej wspinaczki na drzewo? Tego nie udało się ustalić. Stało się to jednak w weekend, więc można przypuszczać, że impreza była udana. Niestety takie zachowania mogą skończyć się bardzo źle, o czym kobieta za bardzo w tamtym momencie nie myślała.

wypadek w krakowie sylwia peretti

Wypadek w Krojczynie. Motocykl uderzył w osobówkę. Szokujące nagranie

przewodów lubelskie rakiety jackowski

Jasnowidz Jackowski ma złe wieści. Wskazał dwa polskie miasta. „Jest przygotowany plan”