w

Wypadek w Krojczynie. Motocykl uderzył w osobówkę. Szokujące nagranie

W miejscowości Krojczyn na skrzyżowaniu doszło do zderzenia auta osobowego i motocykla. Ujawniono nagranie z pobliskiej kamery monitoringu.

wypadek w krakowie sylwia peretti
Fot. KPP Lipno

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło tydzień temu w Krojczynie. Kobieta kierująca renault skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa poruszającemu się z przeciwnego kierunku ruchu motocykliście. Doszło do zderzenia pojazdów.

Wypadek w Krojczynie. Motocykl uderzył w samochód osobowy

Pasażerka motocykla doznała poważnego urazu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej autem. Czeka ją rozprawa sądowa. Do wypadku doszło 31 maja przed godziną 16, ale dopiero teraz udało się ujawnić nagranie przedstawiające moment zdarzenia.

W miejscowości Krojczyn na skrzyżowaniu doszło do zderzenia auta osobowego i motocykla. Kierująca renault 28-letnia mieszkanka powiatu włocławskiego nie upewniła się, co do możliwości wykonania bezpiecznego manewru skrętu w lewo i nie ustępując pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu motocykliście uderzyła w jednoślad.

W wyniku tego zdarzenia kierujący kawasaki 40-letni mieszkaniec gminy Dobrzyń nad Wisłą i pasażerka jednośladu trafili do szpitala. Kobieta doznała poważnych obrażeń. Policjanci ustalili, że oboje kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującej renault. Zdarzenie zostało utrwalone na monitoringu i przedstawiamy je, jako ostrzeżenie. Na drodze należy zachować ostrożność i dokładnie upewnić się, co do możliwości wykonania manewru skrętu czy wyprzedzania. To już kolejny wypadek z udziałem motocykla w dopiero co rozpoczętym sezonie.

cezary żak waga dieta

Cezary Żak schudł ponad 30 kg. Wyrzucił z diety te dwa popularne produkty

straż miejsca poznań zgłoszenie

Poznań. Kobieta siedziała na drzewie w centrum miasta. Straż Miejska: „Oj tam, oj tam”