w ,

Kim jest Nicol Luzardi? Ile ma lat? Pochodzenie i rodzina. Co wiemy o partnerce Nicoli Zalewskiego?

Partnerka znanego polskiego piłkarza pochodzi z Włoch. Według informacji podanych na stronie forzaroma.info, ta piękna kobieta jest rzymianką.

nicol luzardi nicola zalewski ile ma lat
Fot. Instagram / @nicolluzardi

Kim jest Nicol Luzardi? Co wiemy o niezwykle seksownej partnerce polskiego piłkarza Nicoli Zalewskiego? Czym kobieta zajmuje się zawodowo? Co robi w życiu prywatnym? Skąd pochodzi? Na te oraz wiele innych pytań dotyczących Nicol odpowiadamy w niniejszej publikacji.

Życie prywatne partnerki Nicoli Zalewskiego

Partnerka znanego polskiego piłkarza pochodzi z Włoch. Według informacji podanych na stronie forzaroma.info, ta piękna kobieta jest rzymianką. Niestety niewiele wiadomo na temat życia prywatnego Nicol Luzardi.

Wikipedia również nie podaje żadnych informacji na ten konkretny temat. Ze zdjęć na Instagramie dziewczyny można wywnioskować, że jest ona ciepłą osobą kochającą zwierzęta, tatuaże i… sporty ekstremalne!

Dowody na to są następujące: Nicol posiada pieska rasy buldożek francuski, na swoim ciele ma wytatuowanego węża oraz różę, a na jej profilu znaleźć można zdjęcia, na których widać ją skaczącą ze spadochronem.

Nicol Luzardi – tancerka i influencerka

Kim jest dziewczyna Nicoli Zalewskiego w życiu zawodowym? To profesjonalna tancerka, która swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 12 lat. We Włoszech po raz pierwszy pokazała się publicznie w 2019 roku w programie „Ciao Darwin„, a w wieku 19 lat wzięła udział w prestiżowym programie corps de ballet.

W chwili obecnej Nicol występuje w telewizji, biorąc udział w popularnych programach emitowanych przez największe włoskie stacje – RAI 1 oraz RAI 2. Utalentowana tancerka, której specjalizacją są hip-hop, taniec nowoczesny oraz taniec współczesny, towarzyszy również często na scenie włoskim artystom.

Dziewczyna jest też influencerką. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a o swoje profile, które prowadzi na Instagramie oraz TikToku, dba z należytą starannością.

Nicol Luzardi – Zalewski chłopakiem włoskiej piękności

O tym, że śliczna i utalentowana włoska tancerka Nicol Luzardi jest w związku z piłkarzem, reprezentantem Polski w piłce nożnej, związanym z klubem AS Roma, Nicolą Zalewskim, wiadomo od niedawna. Para ujawniła to bowiem w mediach społecznościowych 12 lutego 2023 roku.

Nie wiadomo tak naprawdę od kiedy rzeczywiście się spotykają. Według portalu forzaroma.info para jest razem od października 2022 roku.

Ostatnio nieprzeciętnej urody Włoszka zawitała nawet ze swoim partnerem do Polski, gdzie z trybun Stadionu Narodowego w Warszawie kibicowała mu podczas meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2024 z Albanią.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NICOL LUZARDI (@nicolluzardi)

Nicol Luzardi. Instagram i inne social media

Śliczna Nicol ma swój profil na Instagramie, a występuje tam pod nazwą @nicolluzardi. Dziewczyna zgromadziła już na tym kanale sporą rzeszę fanów – w tej chwili obserwuje ją niemal 110 tysięcy osób! Swoje konto prowadzi z dużą regularnością, a najczęściej można podziwiać tam zdjęcia jej samej w przeróżnych stylizacjach. Czasem publikuje też fotografie ze swoim ukochanym pieskiem.

kaczyński wiek ostra reakcja prezesa pis polexit

Kaczyński wściekły na spadające sondaże. Ujawniono jego plan na odwrócenie trendu

eligiusz grabowski nie żyje

Nie żyje aktor znany z „M jak miłość” i „Ojciec Mateusz”. Zmarł nagle w wieku 51 lat