w ,

Kim jest Linda Morselli – była partnerka Fernando Alonso? Wiek, dzieci, Instagram

Linda Morselli urodziła się 15 listopada 1988 roku we Włoszech. Jest modelką, osobowością telewizyjną i influencerką. Czym jeszcze się zajmuje?

linda morselli fernando alonso instagram
Fot. Instagram / @lalindaa

Linda Morselli to była partnerka mistrza Formuły 1 Fernando Alonso. Kim jest ta piękna, seksowna kobieta? Co wiemy na temat jej życia prywatnego i zawodowego? Zdradzamy najistotniejsze informacje na jej temat.

Linda Morselli. Nyła partnerka Fernando Alonso i jej życie prywatne

Linda Morselli urodziła się 15 listopada 1988 roku we Włoszech. Jest modelką, osobowością telewizyjną i influencerką. Niestety niewiele wiadomo na temat jej życia osobistego oraz jej rodziny. Kobieta nie ma męża ani dzieci.

Potwierdzoną informacją jest to, że Linda ceni sobie aktywność fizyczną. Jej ulubionymi sportami są jazda na snowboardzie oraz jazda na nartach. Kobieta bardzo lubi uprawiać również jogę. W latach 2011 – 2016 Linda była w związku z Valentino Rossim (włoskim motocyklistą, gwiazdą MotoGP), a w latach 2016 – 2021 partnerką kierowcy Formuły 1 Fernando Alonso.

Od roku 2021 piękna modelka związana jest z argentyńskim aktorem Benjamínem Alfonso. Najlepszą przyjaciółką Lindy jest Rachele Fogar (córka Ambrogio Fogara), z którą często współpracuje.

Linda Morselli – kariera

W roku 2006 Linda wzięła udział w Miss Italia. Była jedną z 30 finalistek konkursu, udało jej się też zdobyć tytuł Miss Eleganza. Ta piękna kobieta ma na swoim koncie współpracę z wieloma wiodącymi markami modowymi i pozowanie do różnych sesji zdjęciowych.

Znalazła się również na okładkach kilku magazynów, występowała też w reklamach. Morselli może się pochwalić tym, że pracowała z fotografami o międzynarodowej renomie. W 2009 roku pojawiła się w teledysku do utworu „French Kiss” Riaffiora, zaś w roku 2010 wzięła udział w klipie do utworu „Quello che dai” Marco Carta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Linda Morselli (@lalindaa)

Ta niezwykle utalentowana i urodziwa kobieta miała również przygodę z telewizją. W 2017 roku, wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Rachele Fogar, wzięły udział w reality show o nazwie „Pechino Express 7 – Avventura in Africa” emitowanym przez Rai 2. Dziewczynom udało się zajść naprawdę daleko w tym programie – zajęły bowiem trzecie miejsce.

W 2018 roku Lindę Morselli i Rachele Fogar można było podziwiać w sesji „White Party” Atelier Emé, na której prezentowały kreacje ślubne. W roku 2019 kobiety wzięły udział w odcinku „Drive Up” programu telewizyjnego nadawanego przez stację Italia 1, a rok później, znów we dwie, pojawiły się w emitowanym w Internecie serialu „Casa Marcello„, którego reżyserem był Marcello Cirillo.

W 2020 roku Linda Morselli zagrała niewielką rolę w hiszpańskim filmie „The Paramedic” („Sanitariusz„) w reżyserii Carlesa Torrasa, a w 2021 stanęła na planie włoskiego filmu „Rido perchè ti amo” w reżyserii Paolo Ruffiniego. W 2022 roku Linda Morselli, ponownie w duecie ze swoją przyjaciółką Rachele Fogar, wzięły udział w „The Island Festival„, festiwalu na Pantellerii.

Linda Morselli i Fernando Alonso

Wiele osób kojarzy Lindę Morselli jako partnerkę Fernando Alonso, dwukrotnego mistrza świata w Formule 1. Ich związek rozpoczął się w lipcu 2016 roku, ale oficjalnie jako para ogłosili się dopiero w lutym 2017 roku.

Kobieta współpracowała nawet z firmą Kimoa, której właścicielem jest Fernando. Uczucie Morselli i Alonso niestety nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się z początkiem 2022 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Linda Morselli (@lalindaa)

Linda Morselli. Instagram

Linda Morselli posiada swój profil na Instagramie, a prowadzi go tam pod nazwą @lalindaa. Jej konto jest bardzo popularne – na tę chwilę piękna modelka zgromadziła już 215 tysięcy obserwujących.

Na publikowanych zdjęciach Linda prezentuje swoją aktywność fizyczną, podróże, czasem można zauważyć na nich również jej obecnego partnera – Benjamina Alfonso.

bułki angielskie scones

Bułeczki scones – brytyjski przysmak, który bije rekordy popularności. Jak je zrobić?

PILNE. W Grecji znaleziono ciało kobiety. To prawdopodobnie zaginiona 27-letnia Anastazja