w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Donald Tusk złożył Kaczyńskiemu urodzinowe życzenia. Są krótkie, ale dosadne

Jarosław Kaczyński 18 czerwca obchodzi 74. urodziny. Politycy składają mu od samego rana życzenia. Zrobił to również w typowy dla siebie sposób lider PO.

74 lata temu w stolicy na świat przyszedł prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Przez całe życie pełnił różne funkcje – od prawnika przez działacza opozycji antykomunistycznej po naczelnego gazety, parlamentarzystę, premiera polskiego rządu, a nawet szefa Kancelarii Prezydenta RP. Z okazji urodzin politycy składają mu dziś życzenia.

Donald Tusk złożył Kaczyńskiemu życzenia urodzinowe. Są krótkie, ale konkretne

Jako pierwsi życzenia urodzinowe prezesowi Prawa i Sprawiedliwości składali od rana politycy tego ugrupowania. Dopiero później swoje wpisy odnoszące się do święta zaczęli publikować działacze partii opozycyjnych, w tym oczywiście lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Jego życzenia były z typową dozą charakterystycznego dla autora dawką humoru.

Dziś urodziny Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. W tym szczególnym dniu przede wszystkim dużo, dużo zdrowia, siły i wytrwałości w dążeniu do realizacji ważnych celów dla dobra naszego kraju. Niech ten rok będzie pełen pozytywnych zmian. Niech otacza Pana wsparcie, życzliwość i dobroć ludzi, których wspiera Pan swoją pracą – czytamy na profilu posłanki PiS Anny Krupki.

Życzenia urodzinowe dla Kaczyńskiego. Co napisał Tusk?

W Dniu Urodzin życzę Panu Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu Bożego Błogosławieństwa na każdy kolejny dzień. Dużo zdrowia i siły, by prowadził nas do kolejnych zwycięstw. Abyśmy mogli cieszyć się wielką, szczęśliwą, suwerenną Polską naszych marzeń. Sto Lat, Panie Prezesie – napisała z kolei na Twitterze Anna Sobecka.

Donald Tusk z okazji 74. urodzin Jarosława Kaczyńskiego – dostojnego jubilata – napisał tylko jedno zdanie, ale za to przesłanie było „z całego serca” i bardzo wymowne. Napisał w mediach społecznościowych, że życzy prezesowi Prawa i Sprawiedliwości kolejnych urodzin już w wolnej Polsce.

wojciech mann wiek ile ma lat żona

Fani przerażeni wpisem Wojciecha Manna. Chodzi o stan zdrowia. „Do zgonu jest jeszcze dystans”

jasnowidz jackowski jesień 2020 najnowsze przepowiednie jesień 2020 co się wydarzy jesienią

Krzysztof Jackowski będzie uczył jasnowidzenia. Cena kursu zaskoczyła nawet jego fanów