w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Fani przerażeni wpisem Wojciecha Manna. Chodzi o stan zdrowia. „Do zgonu jest jeszcze dystans”

W ostatnim wpisie na Facebooku dziennikarz Wojciech Mann zaniepokoił swoich fanów. Okazuje się, że ma on problemy ze zdrowiem. Wyjaśnił powody.

wojciech mann wiek ile ma lat żona
Fot. Facebook / @wojciechmannofficial; KalendarzDzentelmeni - Kalendarz Dżentelmeni 2016 Wojciech Mann i Krzysztof Materna

Ostatnio rzadko widujemy Wojciecha Manna. Okazuje się, że legenda polskiego dziennikarstwa ma kłopoty ze zdrowiem. Sam postanowił on za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku podzielić się informacjami na temat swojego stanu. Jego fani ostatnim wpisem oraz zdjęciem dziennikarza mocno zaniepokojeni.

Wojciech Mann schudł, ale ma problemy ze zdrowiem. Wyjaśnił powody

Z ostatniego wpisu na Facebooku Wojciecha Manna dowiadujemy się w końcu, co dolega legendzie dziennikarstwa. Jego fani też często szukali w internecie informacji na temat tego, co się dzieje z Wojciechem Mannem. On sam postanowił uciąć spekulacje na temat przyczyn, dla których nie jest obecnie tak aktywny.

Kiedyś aktywnie prowadził „Szansę na sukces” i sypał żartami jak z rękawa. Te czasy już chyba nie wrócą, bo teraz Wojciech Mann chodzi przy balkoniku. Wyraźnie widać na jednym z ostatnich zdjęć, że dziennikarz ma poważne problemy z chodzeniem. To samo przyznał w ostatnim swoim wpisie na Facebooku.

Choć widzimy Manna stojącego w koszulce ze znakiem rozpoznawczym Supermana, to jego stan zdrowia raczej nie czyni z niego bohatera. Mann ma jedną nogę uniesioną i stojąc w ogrodzie podpiera się na balkoniku. Co takiego mu się stało?

„Spotykam się z pytaniami, czy żyję”

Ostatnio dość często spotykam się z pytaniami, czy żyję. Być może spowodowane one są faktem, że widziano mnie chodzącego z podpórką. Rzeczywiście, uszkodziłem sobie jakieś potrzebne do chodzenia kawałki nogi. Wydaje mi się jednak, że od takiej kontuzji do zgonu jest jeszcze pewien dystans – czytamy na Facebooku Wojciecha Manna.

Uprzedzam wszystkie chcące ze mną zadzierzgnąć rozrywkowe stosunki osoby, że obecnie przeze mnie wykonywane mambo, to już nie to, co niegdyś – napisał na koniec w typowy żartobliwy dla siebie sposób dziennikarz. Możliwe więc, że przez jakiś czas jego noga będzie musiała odpocząć i dojść do siebie.

Całe życie jest Pan gościem. Poziom poczucia humoru i bycia człowiekiem porównywalny do poziomu gry Roberto Carlosa w Realu Madryt za czasów swojej świetności, czyli bardzo równy i bardzo wysoki. Kłaniam się w pas panie Wojtku – napisał pod postem jeden z internautów.

W sumie jego fani dodali prawie 3 tys. wpisów dodających otuchy i zawierających życzenia powrotu do zdrowia. Jak widać Wojciech Mann ma szerokie grono uwielbiających go fanów, ceniących go za ogromny dystans do siebie i poczucie humoru w każdej sytuacji.

alerty imgw archiwum

Pilny alert IMGW dla większości województw. Zagrożenie dotyczy ponad połowy kraju

Donald Tusk złożył Kaczyńskiemu urodzinowe życzenia. Są krótkie, ale dosadne