w ,

Krzysztof Jackowski będzie uczył jasnowidzenia. Cena kursu zaskoczyła nawet jego fanów

Najsłynniejszy w Polsce jasnowidz jest nie tylko wizjonerem, ale też biznesmenem. Ostatnio ujawnił, że będzie prowadził nabór na kurs jasnowidzenia. Za ile?

jasnowidz jackowski jesień 2020 najnowsze przepowiednie jesień 2020 co się wydarzy jesienią
Fot. YouTube / Jasnowidz Jackowski OFFICIAL

Czy można być drugim Krzysztofem Jackowskim? Czy można stać się wizjonerem i zaglądać w przyszłość tak, jak robi to najbardziej rozpoznawalny w Polsce jasnowidz z Człuchowa? Okazuje się, że tak. Krzysztof Jackowski właśnie zaczął szukać chętnych na kurs jasnowidzenia. Cena jest zaskakująca.

Kurs jasnowidzenia. Jackowski szuka chętnych, liczba miejsc jest ograniczona

Jak wiadomo – dla niektórych taka kwota będzie zaporowa, dla innych będzie to drobny wydatek. To jednak jedyna w swoim rodzaju okazja, by poznać tajniki jasnowidzenia, jakimi posługuje się każdego dnia najsłynniejszy w Polsce wizjoner z Człuchowa. Promocja jest ograniczona czasowo, więc chętni powinni się decydować jak najprędzej.

Aktualnie kurs jasnowidzenia u Jackowskiego – w promocji – wiąże się z wydaniem z własnej kieszeni aż 577 złotych. Inflacja robi swoje, a wiedza o tym, jak przewidywać przyszłość, jest jednak warta sporo więcej. Liczba miejsc w tej cenie jest ograniczona, dlatego warto zbyt długo się nie zastanawiać.

Ja takie kursy prowadziłem już wiele lat temu i w Warszawie, i w Krakowie, w Gdańsku, we Wrocławiu… Pierwsze kursy szokowały mnie. Osoby, które przychodziły na te kursy i mnie to szokowało. Ludzie mieli już pierwszego dnia wyniki – twierdzi jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski. Kurs jasnowidzenia. Ile kosztuje?

Na swojej stronie internetowej Jackowski sugeruje, że kurs to świetna okazja, aby odkryć swoje nieodkryte dotąd wrodzone zdolności i obudzenie naturalnych instynktów. Wiedza płynąca z nauki u najsłynniejszego w Polsce jasnowidza pozwoli też na całkowitą zmianę patrzenia na świat i postrzegania otaczającej rzeczywistości.

– 30 ponad lat jestem jasnowidzem. Ileż to w gazetach było artykułów, że znalazłem ciało ludzkie, że odnalazłem żywą osobę, że wyjaśniłem tę czy inną sprawę – zachwala Jackowski. Jak sam reklamuje na swojej stronie, do tej pory pomógł w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków zaginięć przedmiotów.

Ostatecznym celem kursu jest oczywiście zbudowanie w sobie poczucia samoświadomości. To z kolei pozwolić ma na wykraczanie myślami poza własne zmysły. Finalnie ma to poprawić komfort życia. Szkolenie ma trwać 2 dni i składać się będzie z dwóch etapów. Więcej informacji na temat kursu jasnowidz przekazał w poniższym nagraniu.

Donald Tusk złożył Kaczyńskiemu urodzinowe życzenia. Są krótkie, ale dosadne

zarobki politykow 2023

Kosmiczne zarobki członków rządu. Jest lista. Na jej tle Morawiecki wypada blado