w ,

Patrycja Tołpa. Kim jest młoda i piękna dziewczyna Roberta Gumnego?

Partnerką Roberta Gumnego jest właśnie Patrycja Tołpa. Jeśli wierzyć informacjom z Facebooka, para jest razem od 10 stycznia 2015 roku.

robert gumny patrycja tołpa instagram zarobki
Fot. Instagram / @patrycja.tolpa

Kim jest Patrycja Tołpa, wybranka serca Roberta Gumnego, reprezentanta Polski w piłce nożnej? Co wiemy na temat tej pięknej dziewczyny? Co robi w życiu prywatnym, a czym zajmuje się zawodowo? Niniejsza publikacja jest zbiorem informacji o partnerce Roberta Gumnego.

Patrycja Tołpa. Rodzina, dzieci, kariera

Partnerka Roberta Gumnego Patrycja Tołpa to wizażystka. Właśnie w tym zawodzie, który jednocześnie jest jej pasją, dziewczyna pracuje już od kilku lat. Specjalizuje się ona w dbaniu o rzęsy oraz brwi swoich klientów.

Jest certyfikowanym instruktorem probrow.polska, w związku z czym organizuje również szkolenia, na których uczy, jak profesjonalnie stylizować brwi. Jej prace można podziwiać na jej służbowych profilach na Facebooku oraz Instagramie.

Kto chciałby przyjrzeć się bliżej stylizacjom wykonywanym przez Patrycję z powodzeniem może to zrobić, odwiedzając konto o nazwie @brows.by.patrycja.

Piękna partnerka Roberta Gumnego kocha podróże, fotografię i zwierzęta. Sama jest posiadaczką pieska rasy buldożek francuski. Jedną z pasji dziewczyny jest również uprawianie ogródka. Czy potomstwo jest czymś, czym może pochwalić się Patrycja Tołpa?

Dzieci na tę chwilę nie posiada. Czy Patrycja Tołpa ma tatuaże? Na pierwszy rzut oka na ciele dziewczyny nie widać tego typu zdobień, ale spostrzegawczy zauważą, że na wewnętrznej stronie prawej stopy ma ona wytatuowaną małą gwiazdkę.

Patrycja Tołpa i Robert Gumny – od kiedy są parą?

Robert Gumny, który urodził się 4 czerwca 1998 w Poznaniu, jest polskim piłkarzem grającym na pozycji obrońcy w niemieckim klubie FC Augsburg oraz w polskiej reprezentacji. Swoje pierwsze kroki jako piłkarz stawiał w klubie Lech Poznań.

Młody sportowiec grał w Ekstraklasie i Lidze Europy, zaś 2 września 2020 roku związał się pięcioletnim kontraktem z niemieckim zespołem FC Augsburg. 11 listopada 2020 roku, w meczu towarzyskim z Ukrainą, zadebiutował w seniorskiej Reprezentacji Polski.

Ile lat ma partnerka Roberta Gumnego?

Partnerką Roberta Gumnego jest właśnie Patrycja Tołpa. Jeśli wierzyć informacjom z Facebooka, para jest razem od 10 stycznia 2015 roku.

Z obserwacji wynika, że młodzi żywią do siebie gorące uczucie. Spędzają ze sobą wiele czasu, wspólnie podróżują, a Patrycja jeździ z Robertem na jego mecze, aby wiernie kibicować mu z trybun. W tej chwili para mieszka w Augsburgu.

Ile lat ma Patrycja Tołpa, partnerka Roberta Gumnego? Niestety media nie podają nigdzie informacji o wieku pięknej wybranki serca polskiego piłkarza. Nawet Wikipedia milczy na temat daty urodzin dziewczyny. Możemy jedynie domyślać się, że jest bardzo młodą osobą, o czym świadczy promienny, nieskazitelny wygląd jej twarzy i ciała.

Patrycja Tołpa na Instagramie

Urocza dziewczyna Roberta Gumnego prowadzi swoje prywatne konto na Instagramie. Można ją tam znaleźć pod nazwą @patrycja.tolpa. Pierwsze zdjęcie na tym profilu pojawiło się w sierpniu 2019 roku, jednak do tej pory Patrycja zamieściła jedynie 55 postów.

Na publikowanych przez nią zdjęciach można podziwiać ją samą w różnych stylizacjach, a także pozującą w parze z Robertem Gumnym. Profil Patrycji obserwuje niewiele osób – do tej pory zgromadziła tam jedynie 2700 fanów.

anastazja rubińska nie żyje odnaleziona

Sensacyjne doniesienia na temat śmierci 27-latki w Grecji. Pojawił się nowy wątek

major suchodolski zmarł

Wojciech „Major” Suchodolski nie żyje. Był gwiazdą polskiego YouTube’a