w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Wojciech „Major” Suchodolski nie żyje. Był gwiazdą polskiego YouTube’a

„Major” Suchodolski znany był z filmików, w których występował wspólnie z Krzysztofem Kononowiczem, kandydatem Podlasia XX wieku na prezydenta Polski.

major suchodolski zmarł
Fot. YouTube / Wojtek z Bombasu - Major Suchodolski

W sieci pojawia się coraz więcej doniesień o śmierci gwiazdy internetu – Wojciecha „Majora” Suchodolskiego. Przez ostatnie lata występował w internecie wspólnie z Krzysztofem Kononowiczem, kandydatem na prezydenta Polski w wyborach w 2006 roku.

Wojciech „Major” Suchodolski nie żyje. Miał 48 lat. Przyczyny śmierci

Wojciech Suchodolski został znaleziony martwy w domu w Sędziszowie przy ul. Leśnej 17 po godz. 18. Na miejscu pojawiła się policja i prokurator. Ciało zabrano z domu po godz. 20 i przewieziono do kostnicy w Jędrzejowie.

Na początku 2020 roku kanał Krzysztofa Kononowicza w serwisie YouTube przekroczył próg 100 tysięcy subskrypcji, a filmy zostały obejrzane ponad 26 milionów razy. Działalność, którą kandydat na prezydenta Polski podejmował wraz z Wojciechem Suchodolski, uważane były za przykład zjawiska patostreamingu.

Pomiędzy Kononowiczem i Suchodolskim często dochodziło do kłótni i spięć. Ich wspólne życie pod jednym dachem i związane z tym zabawne sytuacje sprawiły, że ich wspólny kanał w sieci stał się wyjątkowo popularny, szczególnie wśród młodszej widowni.

Informację o śmierci „Majora” na tę chwilę podali jedynie twórcy internetowi związani z uniwersum Szkolna 17. Szczegóły śmierci nie zostały podane, ale w niektórych medialnych doniesieniach jest mowa o samobójstwie. Te wiadomości jednak nie potwierdziły się.

Szkolna 17. Kim był „Major” Suchodolski?

Wojciech „Major” Suchodolski urodził się 27 sierpnia 1974 r. w Białymstoku. Był vlogerem i od 2015 roku współlokatorem Krzysztofa Kononowicza. Jego znakiem rozpoznawczym był mundur żołnierza radzieckiego, w który często się ubierał. To zapewniło mu przezwisko „Major„.

W 2017 roku założył własny kanał, na którym umieszczał rozmaite nagrania, np. spożywania przez niego posiłków lub nocowania w lesie. Jego twórczość uznawana była za kontrowersyjną. W tej chwili świat internetowych vlogerów czeka na oficjalne potwierdzenie tej tragicznej wiadomości.

Wojciech Suchodolski był synem Zenona Suchodolskiego i Janiny Borowskiej. Miał brata Dariusza. „Major” ukończył Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kamienicy Elbląskiej.

Był jedną z najciekawszych postaci polskiego świata YouTube. Bez względu na ocenę jego działalności trzeba przyznać, że jako twórca internetowy potrafił skupiać wokół siebie miliony widzów.

robert gumny patrycja tołpa instagram zarobki

Patrycja Tołpa. Kim jest młoda i piękna dziewczyna Roberta Gumnego?

starzenie się skóry jak zapobiec

Jak zapobiec starzeniu się skóry, a przy tym zahamować rozwój trądziku?