w ,

Malwina Wędzikowska. Mąż, dzieci, kariera. Co wiadomo o znanej stylistce?

Co wiemy na temat kariery oraz życia rodzinnego tej pięknej i utalentowanej kobiety? Oto najistotniejsze fakty dotyczące Malwiny Wędzikowskiej.

malwina wędzikowska partner wiek wzrost instagram
Fot. Instagram, / @malwinawedzikowska

Kim jest Malwina Wędzikowska? Stylistka gwiazd, znana między innymi z przygotowywania stylizacji do programów „Top Model”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy „The Voice of Poland”, ma na swoim koncie naprawdę wiele osiągnięć.

Malwina Wędzikowska – rodzice, wiek, życie prywatne

Malwina Wędzikowska urodziła się 24 lutego 1981 roku w Łodzi. W tym mieście spędziła całe swoje dzieciństwo, które niestety nie było zbyt szczęśliwe. Gdy miała kilka lat jej rodzice rozwiedli się. O tym, kim są, do pewnego czasu nie było nic wiadomo, bowiem nie chciała o tym mówić sama Malwina Wędzikowska.

Ojciec stylistki nie jest znany do dziś, natomiast jakiś czas temu kobieta pokazała w telewizji swoją mamę, z którą wspólnie wystąpiła w programie „Rzeczy, których nauczyła mnie matka„. Rodzicielka Malwiny obecnie zamieszkuje swoją rodzinną posiadłość na Mazurach.

Kim jest dalsza rodzina Malwiny Wędzikowskiej? Jej dziadek od strony mamy był profesorem w Łódzkiej Szkole Filmowej i reżyserem, a babcia stylistki ukończyła studia prawnicze i mogła pochwalić się doskonałą znajomością aż sześciu języków.

W roku 2005 Malwina ukończyła łódzką Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego. Trauma z dzieciństwa oraz doskwierający brak pieniędzy nie przeszkodziły dziewczynie w rozwijaniu swojej pasji do mody. Ciekawe, wyróżniające się stylizacje tworzyła z ubrań kupowanych w second handach.

Malwina Wędzikowska – mąż, partner, dzieci

Piękna stylistka gwiazd była kiedyś w związku z Rinke Rooyensem, właścicielem oraz prezesem przedsiębiorstwa mediowego Rochstar S.A. Para była ze sobą od 2010 do 2015 roku. Plotki głosiły, że kobieta była związana z Kubą Wojewódzkim. Ta informacja nigdy nie została jednak potwierdzona.

Czy w chwili obecnej Malwina Wędzikowska jest w związku? W niektórych wywiadach z roku 2023 sama wspomina wprawdzie o partnerze, ale kim jest nowy wybranek serca uroczej kobiety, tego niestety nie wiadomo.

Czy własne potomstwo to coś, o czym marzy Malwina Wędzikowska? Dzieci na tę chwilę nie posiada i niewiele też mówi o swoich planach związanych z tą kwestią.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Malwina Wędzikowska (@malwinawedzikowska)

Kariera zawodowa Malwiny Wędzikowskiej

Malwina Wędzikowska to znana i ceniona stylistka gwiazd, scenograf, kostiumograf, prezenterka oraz aktorka. Swoją karierę rozpoczęła już na studiach pracując jako scenograf i kostiumograf. Miała swój wkład w etiudy filmowe „Ćma„, „Koma„, „Śnieg” czy „Roomservice„.

Kostiumy jej dzieła wykorzystano też w filmach fabularnych takich jak „Bohaterska Papuga z Psem„, „Kafe i Gdańsk„, „Ambition” i „Zamiana„. W ostatniej produkcji wystąpiła również jako aktorka. Zagrała też w filmie „Gorzko, gorzko„.

Kariera Malwiny Wędzikowskiej nabrała prawdziwego rozpędu, gdy kobieta zaczęła pracować przy produkcjach telewizyjnych. Stylizowała gwiazdy występujące w popularnych programach takich jak: „Top Model„, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami„, „Kocham cię, Polsko” oraz „The Voice of Poland„.

W roku 2017 Malwina zagrała rolę w teledysku do utworu „Wszystko dobrze” Andrzeja Piasecznego. Rok 2017 przyniósł kobiecie również sukces w postaci nagrody w konkursie KTR organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Malwina została doceniona za kostiumy przygotowane do reklamy „BAL” z serii spotów Allegro. Swoją nagrodę zdobyła w kategorii „Warsztat Audio Video„. W roku 2018 Malwina została ekspertem w programie „Druga twarz„, była też prowadzącą „Ostatniej szansy” emitowanym na kanale TTV. W 2021 roku kobieta spróbowała swoich sił w programie „Ninja Warriors Polska„.

Malwina ma na swoim koncie pracę dla wielu znanych ludzi show biznesu. Może pochwalić się między innymi wykonywaniem stylizacji dla samej Maryli Rodowicz! Kobieta jest również projektantką mody. Może podpisać się na przykład pod kolekcją jeansów stworzoną dla Davida Lyncha, amerykańskiego reżysera.

Malwina Wędzikowska – Instagram i inne media społecznościowe

Malwina Wędzikowska prężnie działa w mediach społecznościowych. Prowadzi swoje konta na Instagramie oraz na Facebooku. Jej aktywność na pierwszej platformie możemy obserwować na profilu o nazwie @malwinawedzikowska.

Zgromadziła tam już 133 tysiące obserwujących. Na umieszczanych na Instragramie zdjęciach można podziwiać zazwyczaj pracę Malwiny, ale czasem piękna stylistka dzieli się też z fanami swoim życiem prywatnym. Na wielu fotografiach można zobaczyć Malwinę w towarzystwie jej mamy.

Na koncie na Facebooku Wędzikowska ma już dużo mniejszą publikę. W tej chwili obserwuje ją tam 13 tysięcy osób.

PILNE. Jednostki specjalne w Moskwie postawione w stan najwyższej gotowości bojowej

grupa wagnera prigożyn rostów nad donem

PILNE. Grupa Wagnera w drodze do Moskwy. „Zniszczymy wszystko, co stanie na drodze”