w ,

Nie żyje znany warszawski lekarz. Zmarł w swoim gabinecie. Nie pomogła reanimacja

Mieszkańcy warszawskiej dzielnicu Ursynów są zdruzgotani. W czasie wykonywania obowiązków w swoim gabinecie zmarł znany lokalnej społeczności lekarz rodzinny.

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Mieszkańcy warszawskiego Ursynowa są załamani. Nie żyje znany im lekarz rodzinny Robert Ciecieląg. Miał 54 lata. Zmarł nagle w swoim gabinecie podczas pracy. Doktor należał do bardzo cenionych osób w tym rejonie stolicy.

Warszawa. Lekarz rodzinny zmarł w czasie pracy

Jak informują dziennikarze portalu haloursynow.pl, w wieku 54 lat zmarł nagle lekarz rodzinny z warszawskiej dzielnicy Ursynów. Był znany mieszkańcom osiedli, którzy korzystali często z jego usług. Lekarz odszedł w swoim gabinecie podczas pracy.

Zgodnie z relacjami Radia ZET medyk miał upaść na podłogę w swoim gabinecie. Został znaleziony przez pacjenta, który był tego dnia umówiony na wizytę w przychodni. Nic nie dała podjęta natychmiast reanimacja. Ratownicy próbowali go uratować, ale ich czynności nie przyniosły rezultatu.

Lekarz Robert Ciecieląg odszedł w miniony poniedziałek 26 czerwca. Chwilę po rozpoczęciu w godzinach porannych dyżuru skarżył się na złe samopoczucie. W jego gabinecie – zgodnie z doniesieniami mediów – znaleziono tabletki oraz rozlaną wodę. Istnieje podejrzenie, że doszło do zawału serca.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci lekarza Roberta Ciecieląga – niezwykle cenionego i empatycznego człowieka o wielkim sercu. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia – czytamy na profilu SPOZ Warszawa-Ursynów na Facebooku.

krzysztof cugowski koncerty

Niepokojące słowa Cugowskiego. „To jest przykre, od tego nikt nie ucieknie”

brak zaproszenia na ślub

Co zrobić, gdy nie zaproszą Cię na wesele? Powodów może być niestety kilka