w ,

Nie żyje znana piosenkarka. Artystka popełniła samobójstwo. Miała 48 lat

Miała zaledwie 48 lat. Śpiewała, pisała teksty, a jej kariera była niezwykle bogata. Gwiazda popełniła samobójstwo. Jej głos można usłyszeć w wielu znanych filmach.

Urodzona w Hongkongu piosenkarka i autorka tekstów popełniła samobójstwo. Jako artystka odniosła ogromny sukces w Azji. To ona wykonywała utwór do filmu „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, który nagrodzono Oskarem. Kobieta miała zaledwie 48 lat.

CoCo Lee nie żyje. Miała 48 lat, popełnia samobójstwo

Jak ujawniły media, młoda wciąż piosenkarka od wielu lat cierpiała na depresję. Nic nie było w stanie zaleczyć choroby, nawet ogromny komercyjny sukces piosenkarki. Jak napisały w specjalnym oświadczeniu dwie siostry artystki, jej stan zdrowia mocno pogorszył się w ostatnich miesiącach.

Chociaż CoCo szukała profesjonalnej pomocy i starała się walczyć z depresją, niestety demon w jej wnętrzu wziął nad nią górę – napisały siostry zmarłej artystki Carol i Nancy. CoCo Lee próbowała się zabić, ale wciąż żywą kobietę przetransportowano do szpitala. Tam zapadła w śpiączkę i ostatecznie zmarła.

CoCo Lee przyszła na świat w Hongkongu jako Ferren Lee (17 stycznia 1975 roku), ale następne lata mieszkała w Stanach Zjednoczonych. To tam ukończyła zarówno gimnazjum, jak i liceum. Miała niezwykły głos, który bardzo szybko doceniła publika w Azji. Jej kariera trwałą 30 lat, podczas której wydano wiele albumów. To ona podkładała głos Fa Mulan w filmie Disneya pt. „Mulan„.

Artystka jako pierwsza Chinka wykonała utwór „A Love Before Time” z filmu „Przyczajony tygrys, ukryty smok” podczas ceremonii rozdania Oscarów w 2001 r. Utwór był wówczas nominowany do nagrody w kategorii Najlepsza piosenka oryginalna. W czasie kariery wydała aż 18 albumów.

W 2023 roku przypada 30. rocznica kariery wokalnej CoCo. W ciągu ostatnich 29 lat zdobyła niezliczone międzynarodowe uznanie dzięki najlepiej sprzedającym się piosenkom i pozostawiła po sobie zdumiewające wrażenie na publiczności, dzięki jej znakomitym występom na żywo. CoCo znana jest również z tego, że niestrudzenie pracowała nad otwarciem nowego świata dla chińskich piosenkarzy na międzynarodowej scenie muzycznej i zrobiła wszystko, by zabłysnąć dla Chińczyków. Jesteśmy z niej dumni! – wspominają siostry zmarłej piosenkarki.

rezerwiści ćwiczenia rezerwy 2020 2021 wezwania do wojska obowiązkowe ćwiczenia koronwirus terminy WKU jakie roczniki

Obowiązkowe szkolenie wojskowe dla każdego? „Pełnoskalowy atak na Polskę jest prawdopodobny”

jak myć truskawki opłukanie nie wystarczy

Kto myje owoce samą wodą, popełnia wielki błąd. To może się skończyć szpitalem