w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Wypadek w Krakowie. Jest NAGRANIE z wnętrza auta. Tuż przed tragedią padły trzy słowa

Na miejscu, gdzie doszło do fatalnego w skutkach wypadku drogowego, zapłonęły znicze. W sieci pojawił się film zrobiony w ostatnich momentach przed zdarzeniem.

Syn Sylwii Peretti Patryk
Fot. Miasto Kraków (YouTube); Twitter / @SGlbnpl

Po tragicznej śmierci czterech młodych mężczyzn w Krakowie zapłonęły znicze. Choć zabiła ich brawura, to wiele osób nie może pogodzić się z tym, co się stało. Przypomnijmy, że do tragedii doszło około 3 w nocy z piątku na sobotę w centrum Krakowa. Auto jadące z bardzo dużą prędkością dachowało i zakończyło podróż przy moście Dębnickim.

Syn Sylwii Peretti nie żyje. Zginął w wypadku w centrum Krakowa

Jedną z osób, które zginęły tamtej nocy, był młodziutki Patryk Peretti, syn uczestniczki „Królowych życia” oraz popularnego programu „Kuchenne Rewolucje„. Nagranie z kamer monitoringu, które zostało ujawnione przez Miasto Kraków na YouTube, pokazuje ostatnie chwile podróży samochodem Renault Megane. W środku były 4 osoby – żadna nie przeżyła.

Kierowca przy dużej prędkości stracił panowanie nad samochodem (być może hamował, ponieważ widać, że mógł zauważyć pieszego wchodzącego na jezdnię w niedozwolonym miejscu). Następnie auto uderzyło bokiem w mur i dachowało na schodach prowadzących nad Wisłę. Dochodzenie prowadzi policja i prokuratura.

Strażacy na miejscu byli już po czterech minutach. Przy pomocy narzędzi hydraulicznych dostali się następnie do czterech osób, które znajdowały się w środku. Nie było widać oznak życia. Reanimacja podjęta przez służby w przypadku jednej z osób nie przyniosła żadnego rezultatu. Wszyscy zmarli byli mieszkańcami powiatu wielickiego i byli w wieku od 20 do 24 lat.

Kraków. Nagranie z wnętrza samochodu

W internecie pojawił się również materiał wideo pokazujący wnętrze samochodu jadącego z zawrotną prędkością ulicami Krakowa. Nagranie zniknęło już z miejsca, gdzie zostało udostępnione (prawdopodobnie był to profil jednego z tragicznie zmarłych w wypadku na portalu Instagram). Internautom udało się je jednak zachować.

Na krótkim filmie widać przednią szybę, fragment deski rozdzielczej oraz słuchać męski głos jednego z pasażerów. Miał powiedzieć: „Dobra, już, k***a, starczy„, co może świadczyć o tym, że wypowiedział je jeden z pasażerów w celu wymuszenia na kierowcy wolniejszej jazdy. Materiał zawierający głos opublikował portal TVP Info. Można go zobaczyć TUTAJ.

gruzinka 23 lata jedenaścioro dzieci chce urodzić 100 kolejnych surogacja surogatki

Gruzinka ma 23 lata i jedenaścioro dzieci. Do 30-stki chce mieć 100 następnych

wagnerowcy korytarz suwalski

Wagnerowcy blisko polskiej granicy! Ujawniono, jaki jest ich cel. „Utworzono trzy jednostki”