w

Bieliny. Potrącenie trzech mężczyzn stojących na chodniku. Żadnego nie udało się uratować [ZDJĘCIA]

Do tragedii doszło nocą w miejscowości Bieliny (woj. świętokrzyskie). Nastolatek potrącił trzy osoby stojące na chodniku. Trójka mężczyzn nie przeżyła wypadku.

bieliny potrącenie
Fot. Facebook / Na Drodze Świętokrzyskie

Nocna tragedia w Bielinach! Na trasie DW 753 (Kielce – Ostrowiec Świętokrzyski) młody, bo zaledwie 19-letni kierowca, potrącił trzy osoby stające na chodniku. Auto na prostym odcinku drogi z nieznanych jeszcze przyczyn wpadło w poślizg i wylądowało w przydomowym ogródku.

Bieliny. Potrącenie trzech mężczyzn przez młodocianego kierowcę. Żaden nie przeżył

Nastolatek – kierowca auta – był po wypadku przytomny i został natychmiast przetransportowany do szpitala. Z kolei reanimacja potrąconych przez niego trzech mężczyzn nie przyniosła rezultatu. Wszyscy zginęli. Ofiary były w wieku od 40 do 45 lat. Zdjęcia z akcji ratunkowej zamieszczono na Facebooku.

Śmierć mężczyzn potwierdziła redakcji Polsat News policja w osobie asp. Małgorzaty Perkowskiej-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. 19-latek kierujący samochodem był przytomny, a badanie alkomatem wykazało, że był całkowicie trzeźwy.

Policja analizuje potencjalne przyczyny tragedii. Zdaniem funkcjonariuszy jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, aby stawiać jakiekolwiek tezy, ale jedną z badanych przyczyn będą na pewno trudne warunki pogodowe. Tej nocy okolica była bowiem nawiedzona przez intensywne opady deszczu.

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje znana amerykańska aktorka. Grała w serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica”

lublin ogłoszenia lokalne o pracę

Dziwne ogłoszenie na targowisku pod Lublinem. „Tak robi katolik? Liczy się tylko kasa!”