w ,

Nie żyje znana amerykańska aktorka. Grała w serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica”

W wieku 73 lat zmarła aktorka znana między innymi z roli matki Sabriny w serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica”. Grała też w filmie „Jej wysokość Afrodyta”.

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

23 lipca w wieku 73 lat odeszła amerykańska aktorka filmowa, teatralna oraz telewizyjna. Osoby urodzone w latach 80. ubiegłego wieku na pewno kojarzą ją z popularnego serialu dla młodzieży pt. „Sabrina, nastoletnia czarownica” czy „Bill Cosby Show”.

Pamela Blair nie żyje. Aktorka miała 73 lata

Nie żyje amerykańska aktorka Pamela Blair. Grała zarówno w filmach, jak i w serialach telewizyjnych oraz w teatrach. Mogliśmy podziwiać ją między innymi w produkcjach takich jak „Wszystkie moje dzieci„, popularna w Polsce „Sabrina, nastoletnia czarownica” czy „Jej wysokość Afrodyta” i „21 gramów„. Artystka przeżyła 73 lata.

O śmierci aktorki poinformowali media jej przyjaciele z branży, z którymi współtworzyła broadwayowską sztukę pt. „A Chorus Line„. – Z przykrością muszę przekazać, że moja siostra odeszła bawić się wśród chmur ze swoimi kolegami z ACL. (…) Jesteś teraz wolna, Pammie, więc tańcz, tańcz, tańcz pośród gwiazd – napisała siostra zmarłej aktorki Baayork Lee.

Blair pierwszy raz przed kamerami pojawiła się w roku 1980 roku. Na liście produkcji, w których brała udział, znajdziemy popularne „Bill Cosby Show” czy „Beavis i Butt-head zaliczają Amerykę” oraz uwielbiany w naszym kraju w latach 90. serial pt .”Sabrina, nastoletnia czarownica„, gdzie grała matkę tytułowej bohaterki.

Pamela Blair zagrała w czasie swojej kariery w 20 filmach i serialach. Najbardziej rozpoznawalna stała się dopiero dzięki operze mydlanej „Wszystkie moje dzieci” oraz dzięki roli w produkcji Woody’ego Allena pt. „Jej wysokość Afrodyta

pożary w grecji przyczyny

Pożary w Grecji. Rozbił się samolot gaśniczy. Jest nagranie pokazujące katastrofę

bieliny potrącenie

Bieliny. Potrącenie trzech mężczyzn stojących na chodniku. Żadnego nie udało się uratować [ZDJĘCIA]