w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Zmarł aktor znany z serialu „Barwy szczęścia” i „Na Wspólnej”. Miał 73 lata

W mediach pojawiły się potwierdzone informacje o śmierci popularnego polskiego aktora. Znany był między innymi z serialu „Barwy szczęścia”.

Fot. Freepik

Zmarły w wieku 73 lat aktor był znany widzom z serialu „Barwy szczęścia”. Pojawiał się jednak w wielu innych produkcjach, często kultowych. Karierę zaczął w 1977 roku. Był absolwentem Wydziału Aktorskiego PWSFTvIT w Łodzi.

Andrzej Glazer nie żyje. Aktor miał 73 lata

Nie żyje Andrzej Glazer (czasami pojawiał się w mediach również jako Andrzej Pściuk). To znany widzom aktor z serialu „Barwy szczęścia„. Na świat przyszedł w grudniu 1950 roku w Łodzi. Tam też ukończył szkołę filmową i zadebiutował odgrywając rolę Kazimierza III Wielkiego w serialu „Znak orła„.

Glazer pojawiał się też w wielu innych produkcjach takich jak „Vinci„, „Smoleńsk„, „Ego” i „Odwyk„. Jeśli chodzi o seriale, można było go zobaczyć również w „Prawie Agaty” i „Na Wspólnej„. Na profilu Agencji Aktorskiej SKENE na Facebooku, z którą artysta był związany, pojawiły się kondolencje.

Z przykrością żegnamy bliskiego nam, wyjątkowego aktora Andrzeja Glazera – napisano w oświadczeniu. Kondolencje płyną również w kierunku córki aktora – Kamili Pściuk. Przyczyny śmierci aktora do tej pory nie ujawniono.

pikniki rodzinne mapa 800+

Rząd kupił 5 tys. pluszowych misiów i 15 tys. plastikowych wiatraków. Wydał na to 300 tys. zł

kim jest tomasz świątek

Kim jest Tomasz Świątek? Ojciec Igi Świątek to były sportowiec. Co o nim wiadomo?