w ,

Znana prezenterka TVP jest w drugiej ciąży! Na zdjęciu z wakacji widać wyraźny brzuszek

Fani tej popularnej prezenterki i twarzy Telewizji Polskiej z radością przyjęli tę informację. Ich ulubienica pokazała ciążowy brzuszek. Pochwaliła się nim w sieci.

małgorzata tomaszewska i jej mąż ciąża dziecko
Fot. Tomasz Molina (praca własna; wikipedia); @instagram / @malgorzata__tomaszewska

To już jej druga ciąża. Znana i bardzo lubiana prezenterka TVP pokazała wyjątkowo urocze zdjęcie na swoim Instagramie. Obecnie przebywa na wakacjach i to stamtąd postanowiła fanom pochwalić się radosną nowiną. Trzeba przyznać, że wygląda wspaniale!

Prezenterka TVP w drugiej ciąży. Pokazała wyjątkowe zdjęcie z wakacji

Małgorzata Tomaszewska drugi raz zostanie mamą. Na opublikowanym właśnie zdjęciu z wakacji stoi uśmiechnięta i gładzi swój okrągły brzuch, w którym rośnie dziecina. 34-letnia prezenterka Telewizji Polskiej ma już syna Enzo. Nie wiadomo w tej chwili, jakiej płci będzie drugie dziecko. Celebryci i dziennikarze składają prezenterce gratulacje.

Gdy wejdziemy w komentarze pod zdjęciem na Instagramie, zauważymy, że swoją radość zdążyło już tam wyrazić spore grono znanych ze szklanego ekranu osób. komentarzach posypały się gratulacje, także od znanych gwiazd. My również się przyłączamy. Zobacz poniżej tematyczne zdjęcie!

Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem – napisała krótko Tomaszewska. Skomentować wspaniałą nowinę postanowiła między innymi Katarzyna Cichopek. – Gosiu! Gratulacje! Bardzo się cieszę i życzę Wam dużo zdrowia! Wyglądasz przepięknie – czytamy w komentarzu celebrytki.

Po zdjęciu i wielkości brzucha widać, że gwiazda starała się ukrywać fakt, że jest w błogosławionym stanie. Zdjęcie uśmiechniętej i szczęśliwej Małgorzaty Tomaszewskiej trzymającej okrągły duży brzuszek na tle cudownych egzotycznych widoków na długo zapadnie w pamięci jej fanom.

ceny leków w aptece refundacja na receptę

GIS pilnie wycofuje popularny lek z aptek. Jego zażywanie może grozić utratą zdrowia

przewóz zwierząt pociągiem regio

Ponad 100 tys. nietypowych pasażerów w wagonach PKP Intercity. Zjawisko narasta w wakacje