w

Zaginięcie Wiktorii z Sosnowca. Pojawiły się nowe zaskakujące informacje w sprawie

Wiktoria z Sosnowca, która w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła w ostatnią sobotę, odnalazła się na drugim końcu Polski. Ale to nie koniec nowych wątków w tej sprawie.

wiktoria z sosnowca odnaleziona gdzie była
Fot. Child Alert / Policja

Wiktoria z Sosnowca została odnaleziona na drugim końcu Polski. Od soboty 5 sierpnia policja wprowadziła tzw. Child Alert. Policja objęła sprawę embargiem informacyjnym i mediom nie udało się uzyskać szczegółowych informacji dotyczących tej sprawy. Wiadomo jednak, że zatrzymano jednego mężczyznę.

Wiktoria z Sosnowca odnaleziona na drugim końcu Polski. Policja zatrzymała mężczyznę

Dziewczynka, która zaginęła wieczorem 5 sierpnia w pobliżu miejsca zamieszkania, miała zostać znaleziona aż na drugim końcu Polski. Policja nie chce wiele mówić na temat tej sprawy. Nieoficjalnie dziennikarzom udało się jednak uzyskać informację, że zatrzymano jedną osobę.

Dziękujemy wszystkim za współpracę i przekazywane informacje – poinformowała oficjalnie Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Child Alert został dziś rano odwołany. Ze względu na dobro dziewczynki, jej rodziny oraz prowadzonego śledztwa, policja nie chce podać żadnych szczegółowych informacji na temat tego, jak doszło do ustalenia miejsca pobytu dziecka.

Dziecko jest całe i zdrowe. Policja milczy, ale dziennikarzom stacji RMF FM udało się ustalić, że Wiktorię zlokalizowano na terenie województwa zachodniopomorskiego. Również to samo źródło podało, że w związku z zaginięciem dziewczynki zatrzymano jedną osobę. Nie wiadomo jednak, kto nią jest.

Odnalezienie dziewczynki to przede wszystkim zasługa Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Rodzice zgłosili zaginięcie Wiktorii późnym wieczorem 5 sierpnia. Dziewczynka wyszła z domu wyrzucić śmieci i już nie wróciła. Jej telefon milczał.

Tragiczne wieści! Nie żyje znany młody polski sportowiec. Miał zaledwie 32 lata

koza czy pies

Pies z głową kozy? Przy tym zdjęciu większość poddaje się po 3 minutach