w ,

Tragiczne wieści! Nie żyje znany młody polski sportowiec. Miał zaledwie 32 lata

Złe wiadomości płyną ze świata sportu. Nie żyje młody utalentowany bramkarz. To również były reprezentant Polski, który wraz z kolegami z drużyny zdobył mistrzostwo.

Nowy tydzień powitał nas wyjątkowo tragiczną informacją. W wieku zaledwie 32 lat zmarł polski sportowiec, który występował także w niemieckiej lidze. Podczas swojej krótkiej kariery udało mu się jednak wywalczyć mistrzostwo Polski.

Nie żyje były reprezentant Polski i bramkarz. Był związany z WTS Polonia Bytom

Zmarły sportowiec przez lata był wyjątkowo utalentowanym reprezentantem Polski w piłce wodnej. O jego śmierci poinformowali przedstawiciele WTS Polonia Bytom, z którymi związany był przez ostatnie lata. Bramkarz Paweł Lis miał zaledwie 32 lata. Przez wiele lat reprezentował Polskę w piłce wodnej.

Największy sukces udało mu się wywalczyć w sezonie 2019/2020. Zdobył wówczas mistrzostwo Polski wraz z całą drużyną. – Słowa nie są w stanie wyrazić rozpaczy po nagłym odejściu Pawła, który pozostanie w naszych sercach zapamiętany jako tytan pracy, fenomenalny bramkarz Polski, jeden z najlepszych w Europie – czytamy w oświadczeniu klubu na Facebooku.

Wraz z drużyną zdobył: Mistrzostwo Polski w sezonie 2019/2022, Wicemistrzostwo Polski w sezonie: 2022/2023 i 2020/2021, pierwsze miejsce w Pucharze Polski w sezonie 2022 i 2020, drugie miejsce w Pucharze Polski w sezonie 2021.

Wielokrotnie sięgał po medale w kategoriach juniorskich i młodzieżowcu. Był reprezentantem Polski na arenie międzynarodowej występując w Mistrzostwach Europy. Jego talent został dostrzeżony przez niemiecką drużynę SC Wedding Berlin, której barwy reprezentował w latach 2013-2019.

Nabożeństwo pogrzebowe zostanie odprawione 9 sierpnia o godz. 11:00 w Kaplicy Cmentarnej Mater Dolorosa położonej w Bytomiu przy ul. Piekarskiej 71. Dalsza część uroczystości pogrzebowych odbędzie się na cmentarzu położonym w Bytomiu przy ul. Kraszewskiego.

child alert sosnowiec wiktoria kasperczyk wykop

Child Alert. Sosnowiec. Zaginęła Wiktoria Kasperczyk. Wyszła ze śmieciami i nie wróciła do domu

wiktoria z sosnowca odnaleziona gdzie była

Zaginięcie Wiktorii z Sosnowca. Pojawiły się nowe zaskakujące informacje w sprawie