w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

Nie żyje znany dziennikarz. Widzowie kojarzą go z TVP i TVN. Miał 68 lat

Zmarł wieloletni korespondent Radia Łódź i TVP 3 Łódź. Pracował nie tylko w radiu i telewizji, ale również w prasie.

Fot. Freepik

W wieku 68 lat odszedł dziennikarz prasowy, radiowy oraz telewizyjny. Przez wiele lat współpracował z regionalną rozgłośnią Radio Łódź oraz lokalną telewizją TVP 3 Łódź. Koledzy z pracy mówili zawsze, że był jak człowiek orkiestra. Cenili go za profesjonalizm.

Nie żyje dziennikarz z Radia Łódź i TVP 3 Łódź. Miał 68 lat

Podczas swojej wieloletniej kariery dziennikarskiej pracował m.in. dla „Dziennika Łódzkiego„, „Głosu Robotniczego” a także dla „Głosu Porannego„. Krzysztof Lisiecki pełnił również funkcję  korespondenta Radia Łódź, TVP3 Łódź oraz komercyjnej stacji telewizyjnej TVN. Jego relacje emitowane były również w stacjach ogólnopolskich.

Urodził się w połowie 1955 roku w Świerczowie. Pod koniec lat 70-tych został absolwentem pedagogiki na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego. Współtworzył Telewizję Sieradz Studio Filmowe, której również był prezesem.

Po pracy pasjonował się muzyką. Był inicjatorem przeglądu muzyki rockowej „Mlekomalia” na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Sam również pisał piosenki. Dziennikarz odszedł w środę popołudniu w wieku 68 lat.

lidl chipsy akrylamid

Lidl pilnie wycofuje te popularne chipsy. Wykryto w nich rakotwórczą substancję

cera naczynkowa kosmetyki zabiegi pielegnacja

Cera naczynkowa – czym się cechuje?