w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Jackowski zaniepokojony. Chodzi o córkę prezydenta. „Z tego wybuchnie jakaś afera”

Nie jest o niej obecnie już tak głośno, jak podczas wyborów prezydenckich. Najsłynniejszy w Polsce wizjoner skupił się tym razem na córce prezydenta Andrzeja Dudy.

kinga duda 2023
Fot. YouTube / Onet News; Grzegorz Gołębiowski - Praca własna (CC BY-SA 4.0)

Polska Baba Wanga, czyli jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa, był podczas ostatniej relacji na żywo na YouTube wyjątkowo zaniepokojony. Skupił się przez chwilę na córce prezydenta Andrzeja Dudy. Co zobaczył i co go tak wystraszyło?

Jackowski o Kindze Dudzie. „Z tego wybuchnie jakaś afera”

Kinga Duda pomogła bez wątpienia prezydentowi wygrać wybory. Była jedną z uroczych twarzy obu kampanii wyborczych i bez wątpienia jej uroda wywarła pozytywny wpływ na Polakach. Ostatnio jednak niewiele o niej słychać. Co czeka ją w przyszłości? Ujawniamy, co zobaczył jasnowidz w swojej wizji na jej temat.

Jackowski miał wizję, w której skupiał się na zupełnie innych tematach. Zajmowała go polityka, sprawy związane z wojną na Ukrainie czy wyborami parlamentarnymi, które mają odbyć się jesienią. Jednak w pewnym momencie – ku jego zaskoczeniu – zobaczył córkę prezydenta Kingę. Miał problemy z interpretacją przepowiedni.

Dziwne, nie rozumiem tego. Córka za granicą… (…) widzę taką scenę, że wbiega na pole pełno ludzi, którzy szybko biegną. Widzę scenę, że jest zmierzch, albo przed świtem, jest ciemnawo. Dużo ludzi biegnie szybko, rozproszeni trochę od siebie, biegną przez pole – powiedział ku zaskoczeniu widzów jasnowidz Jackowski

Z tego wybuchnie jakaś afera. Najpierw to będzie pokazane, być może sfilmowane, a krótko potem się okaże, że z tego wyniknie totalna afera. To będzie inscenizacja, okaże się to nieprawdziwe i wynikną różne tłumaczenia, po co to zrobiono. To będzie wyreżyserowane – zapowiedział człuchowski profeta.

Do teraz nie potrafił on wyjaśnić, co w wizji związanej z wyborami, protestami czy krachem finansowym robiła córka prezydenta Kinga Duda. Pojawiła się dosłownie na chwilę i tak samo szybko zniknęła niczym sen. Na koniec przyznał jednak, że może to pomyłka przy pracy i nic złego się nikomu nie przytrafi.

sopot policja wiadomości

Sopot. Policja weszła do domu 4-latka. Powodem interwencji wpis na Facebooku

białoruscy pogranicznicy

PILNE. Rosyjscy żołnierze blisko polskiej granicy. Pozostaną tam do września