w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Ostre słowa Morawieckiego o liderze Agrounii. „Idiota albo agent”. Kołodziejczak odpowiada

Narasta napięcie pomiędzy premierem Mateuszem Morawieckim a liderem Agrounii Michałem Kołodziejczakiem. Padają coraz mocniejsze słowa.

kołodziejczak twitter
Fot. gov.pl; Adrian Grycuk - Praca własna

Trwa prawdziwa medialna burza. Z ust liderów partyjnych – im bliżej wyborów parlamentarnych – padają coraz mocniejsze stwierdzenia. Premier Mateusz Morawiecki obiecał, że każdego dnia będzie pokazywał, kim jest rzeczywiście szef rolniczego ugrupowania, który zdecydował się startować z list Koalicji Obywatelskiej.

Morawiecki kontra Kołodziejczak. Medialna bitwa liderów

Pan Kołodziejczak mocno się odpalił w swoich społecznościówkach… a ja zadałem jedynie krótkie pytanie 🙂 ale to nie koniec – nadal będziemy pokazywać jak niebezpiecznym człowiekiem jest nowy kolega Tuska – napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. Od tego wpisu zaczęła się medialna burza i spór między politykami.

Premier Morawiecki zdecydował się też opublikować specjalnie przygotowane nagranie dotyczące lidera Agrounii. We wpisie pojawiły się bardzo mocne słowa w jego kierunku, na które Michał Kołodziejczak dość szybko odpowiedział.

W czasach walki z komuną mówiliśmy o takich idiota albo agent. Sojusz Polski z USA jest podstawą naszego bezpieczeństwa! – napisał Morawiecki dołączając do wpisu 40-sekundowe nagranie, w którym atakuje lidera Agrounii.

Pan Morawiecki mocno się zdenerwował. W naszych mediach publicznych odpalił nagonkę na mnie, a ja jedynie startuje z list największej partii opozycyjnej. Ale to nie koniec – jutro o 10:00 na konferencji prasowej przed siedzibą TVP (…) będziemy mówić, jak niebezpiecznym człowiekiem jest pan premier – odpowiedział stanowczo Kołodziejczak.

Szef rządu oskarżył szefa ugrupowania rolniczego o rzekomą prorosyjskość, do czego również Kołodziejczak odniósł się w jednym z wywiadów. Widać wyraźnie, że panowie mocno się nie lubią, a napięcie będzie rosło do ostatniego dnia kampanii.

Insynuacji używa premier Mateusz Morawiecki, mówiąc o jakiejś mojej prorosyjskości. To są kłamstwa, więc ja pokazuję, jaki ten człowiek jest – powiedział w rozmowie w RMF FM szef Agrounii nazywany przez niektórych nowym Lepperem.

ksiądz spowiedź za co nie dostaniemy rozgrzeszenia powszechna święta online lista grzechów 5 warunków dobrej spowiedzi

Tych występków nie daruje żaden ksiądz. Oto pełna lista ciężkich grzechów

niezatrzymanie się do kontroli

Policjanci w całym kraju ostrzegają. To jest poważne przestępstwo. „Nie warto!”