w ,

Kim jest Klaudia Zielińska? Ile ma lat? Wszystko, co wiemy o pięknej wokalistce

Klaudia Zielińska to bez wątpienia kolejna młoda i piękna twarz disco polo. Na scenę muzyczną wkroczyła z hukiem i szybko zyskała rzeszę wiernych fanów.

klaudia zielińska wiek partner instagram silniejsza
Fot. Instagram / @klaudiazielinskaofficial

Klaudia Zielińska podbiła serca fanów muzyki tanecznej. Piękna, młoda i zgrabna, a do tego z talentem do śpiewania – to wszystko sprawiło, że szybko podbiła serca i zgromadziła wokół siebie wiernych fanów. Co jeszcze wiemy o tej wokalistce disco polo?

Kim jest Klaudia Zielińska? Od „Projekt Lady” do disco polo

Klaudia Zielińska to urodzona w Iławie piękna i młoda dziewczyna, o której głośno zrobiło się podczas emisji jednego z sezonów programu „Projekt Lady„.

Udział w tym show spowodował, że otworzyły się przed nią drzwi do medialnej kariery, choć zajęła w nim dopiero piąte miejsce. Jak sama wspominała wiele razy, na wsparcie rodziny nie mogła za bardzo liczyć, a najgorsze relacje miała z własną matką.

Nie znała języka angielskiego, ale zdecydowała się podjąć ryzyko. Wyjechała do Londynu, gdzie wykonywała różne prace (w tym m.in. sprzątanie). Dzięki temu nabrała szacunku do pieniędzy i dowiedziała się na własnej skórze, jak ciężko trzeba pracować, by do czegoś dojść.

W pewnym momencie zdecydowała spróbować swoich sił jako piosenkarka disco polo. Decyzja ta była strzałem w dziesiątkę. Fani tego gatunku muzyki szybko zauważyli, że Klaudia ma do tego prawdziwy talent i że ma szanse nieźle zamieszać na scenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🙋🏻‍♀️ 𝙆𝙇𝘼𝙐𝘿𝙄𝘼 𝙕𝙄𝙀𝙇𝙄𝙉́𝙎𝙆𝘼 (@klaudiazielinskaofficial)

Prawdziwym hitem wśród fanów muzyki tanecznej stała się jej piosenka pt. „Silniejsza” (ponad 8 mln wyświetleń na YouTube) Biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia tytuł wydaje się mało przypadkowy. Jej pierwszym utworem był jednak utwór „Przychodzi noc„.

Dołączyła do gwiazd disco polo. Co z jej życiem prywatnym?

Zielińska nagrała też inne utwory, które szybko stały się hitami. Wśród nich można wymienić między innymi „Onyx„, „Romantycznie” czy najnowszy letni przebój pt. „Tak jak Ty„. Tyle wiemy na temat jej muzycznej kariery. A co z jej życiem prywatnym? Ile lat ma Klaudia Zielińska i czy ma partnera?

Dziewczyna niedawno obchodziła 26. urodziny. Jak już wiemy, wcześniej mieszkała w Wielkiej Brytanii. Podczas jej pobytu w tym kraju wspierał ją jej chłopak. Celebrytka ubolewała zawsze, że ma trudne relacje z matką, która widzi w niej partnerkę do imprez, a dopiero potem córkę.

Znajomi Klaudii twierdzą, że po matce ma trudny charakter i jest to jedna z barier utrudniających jej relacje. Jednak po zdjęciach, które zamieszcza na swoim Instagramie, w ogóle tego nie widać. Jest tam młodą, piękną i uśmiechniętą dziewczyną, która przyciąga wzrok zapewne nie tylko płci przeciwnej.

Zielińska prowadzi też profil na TikToku – niezwykle popularnym portalu, z którego korzystają głównie młodzi ludzie. Często korzysta z transmisji live i rozmawia ze swoimi fanami dodatkowo skracając do nich dystans. Aż trudno sobie wyobrazić, że obserwuje ją tam już niemal 400 tys. osób.

legionella gdzie w polsce

Z OSTATNIEJ CHWILI. Legionella w kolejnym województwie. Pacjent z Lublina trafił do szpitala

pracowała w kostnicy zaszła w ciążę z trupem

38-letnia pracownica kostnicy zaszła w ciążę z trupem. „Nie mogłam mu się oprzeć”