w ,

Złe wieści o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. „Zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością”

Jak poinformował media Maciej Stuhr, syn słynnego polskiego aktora, stan zdrowia Jerzego Stuhra mocno się pograsza. Co się dzieje z aktorem?

jerzy stuhr w szpitalu stan zdrowia
Fot. Cezary Piwowarski - Praca własna (CC BY-SA 4.0)

Jak poinformował Maciej Stuhr w rozmowie z mediami, w ostatnim czasie doszło do poważnego pogorszenia się stanu zdrowia jego ojca, aktora Jerzego Stuhra. Jego zdaniem ojciec „powoli traci kontakt z rzeczywistością” i nie jest już tym, kim był nie tak dawno.

Stan zdrowia Jerzego Stuhra mocno się pogorszył. Syn Maciej ujawnił nowe informacje

Choć Jerzy Stuhr pojawił się osobiście podczas festiwalu BiG Festivalowski, to widać było wyraźnie, że nie jest z nim najlepiej. To samo potwierdził syn aktora – Maciej Stuhr. Jest on zaniepokojony tym, że stan zdrowia ojca uległ w ostatnim czasie wyraźnemu pogorszeniu, o czym w szczegółach opowiedział dziennikarzom.

Pojawienie się Stuhra w Płocku podczas imprezy filmowej było pierwszym publicznym wystąpieniem aktora od miesięcy. Jerzy Stuhr cierpi na raka krtani, a ostatnio miał nawrót choroby. Sam Stuhr senior potwierdził w rozmowie z Plejadą, że sytuacja jest poważna i stara się on już teraz żyć chwilą.

Zaniepokojony stanem zdrowia ojca jest Maciej Stuhr, który nie owijając w bawełnę powiedział dziennikarzom, jak przedstawia się sytuacja. – Wkraczam w nowy rozdział w życiu i moich relacji z tatą, który jest po prostu bardzo schorowanym człowiekiem – odparł w rozmowie z portalem kultura.gazeta.pl.

Syn aktora: „Wkraczam w nowy rozdział w życiu”

Zdaniem młodego Stuhra jego ojciec traci kontakt z rzeczywistością i nie przypomina już człowieka, którego znał jeszcze kilka miesięcy temu. – Czasami nam się wydaje, że mamy do czynienia z tym człowiekiem, ale on jest już troszkę gdzie indziej – wspomniał Maciej w wywiadzie.

Młody Stuhr mówił w rozmowie z mediami o ojcu jak o pomniku, który również zaczyna się niestety  chwiać w posadach. Z drugiej strony syn jest z ojca bardzo dumny i zawsze będzie on dla niego autorytetem.

Źródło: kultura.gazeta.pl, Onet.pl

pracowała w kostnicy zaszła w ciążę z trupem

38-letnia pracownica kostnicy zaszła w ciążę z trupem. „Nie mogłam mu się oprzeć”

intercity cennik bilety podwyżka

Ktoś znów zatrzymał pociągi PKP. Tym razem w pomorskim i zachodniopomorskim