w ,

Nie żyje gitarzysta zespołu Dire Straits. Miał 68 lat. Fani muzyki rockowej w rozpaczy

W wieku 68 lat zmarł gitarzysta legendarnego zespołu rockowego Dire Straits. Brał udział w powstawaniu albumu pt. „Brothers in Arms” oraz w trasie koncertowej, która tę płytę promowała.

Nie żyje Jack Sonni, amerykański gitarzysta i były członek legendarnej grupy rockowej Dire Straits. Brał udział w sesji nagraniowej jednego z kluczowych albumów grupy – „Brothers in Arms” oraz w trasie koncertowej po premierze płyty.

Jack Sonni nie żyje. Gitarzysta Dire Straits miał 68 lat

W wieku 68 lat odszedł gitarzysta legendarnego zespołu rockowego Dire Straits – Jack Sonni. Po rozstaniu z bandem kontynuował on działalność artystyczną jako Dire Straits Legacy grając podczas koncertów największe przeboje tej grupy.

Przyczyna śmierci amerykańskiego muzyka nie została ujawniona, choć członkowie Dire Straits informowali publicznie, że gitarzysta ma pewne problemy ze zdrowiem. Muzyk przyszedł na świat w 1954 r. w stanie Stanach Zjednoczonych. Członkiem Dire Straits był od 1977 r.

To on grał na gitarze podczas jednego z największych i kultowych koncertów w historii – Live Aid w 1985 roku na stadionie Wembley w Londynie. Ostatni wpis artysty w mediach społecznościowych pojawił się 2 czerwca tego roku i mówił o planowanej przerwie w działalności.

Bądźcie grzeczni i bądźcie dla siebie mili – napisał wówczas do fanów. Muzyk odszedł 30 sierpnia. Krótko przed jego śmiercią zespół informował, że z przyczyn zdrowotnych muzyk nie pojawi się podczas zaplanowanych koncertów.

jan jongbloed wikipedia

Nie żyje piłkarska legenda. Był jednym z najlepszych bramkarzy. Świat sportu w żałobie

puławy potrącenie na pasach

Policja pokazała drastyczne NAGRANIE. 27-latek potrącił kobietę i jej 3-letniego syna